Problem - Peugeot 406 HDI slaba vuca

Problem - Peugeot 406 HDI slaba vuca

Član
Ne kazem za tebe nego za majstore. Uzv ciscenje dizni ima smisla, zamjena ima smisla al to neko "podmazivanje" litrom ulja mi nema logike jer dok prestanes sipat ulje vratit ce se na staro jer ce nafta skinuti taj film ulja koji se stvori-ako se stvori... i to je inace prvi savjet svakog majstora-skoro
 
Član
Ti smatraš te ljude stručnim na forumu? Kažem ti, samo sipaj, pa ćeš opet kukati ovdje.
 
Član
Ne kazem za tebe nego za majstore. Uzv ciscenje dizni ima smisla, zamjena ima smisla al to neko "podmazivanje" litrom ulja mi nema logike jer dok prestanes sipat ulje vratit ce se na staro jer ce nafta skinuti taj film ulja koji se stvori-ako se stvori... i to je inace prvi savjet svakog majstora-skoro
podmazivanje vazi za dizne koje su iole u korisnom stanju ali one koje su otisle ne vredi jer atf nije Bog pa da ih vraca,Pa ako pocnes koristiti atf i sipati ga ne vidim razloga zasto bi prestajao.Litra njega je 5 km i naspes u pun rezervoar litru i miran si.Sledeci rezervoar preskocis i sve tako u krug.Smiri auto smiri njegov rad jer nafta nije masna dovoljno koliko treba.Atf je i dobar za auta koja čade.
 
Član
Ti smatraš te ljude stručnim na forumu? Kažem ti, samo sipaj, pa ćeš opet kukati ovdje.
Sipam i sipacu,tvoje misljenje postujem ali necu ga iskoristiti u praksi,jer ne vjerujem da najbolje znas.Kad ga sipas u preporucenim kolicinama od 2% ili ti litru na pun rezervoar nema teoretske sanse da ti nesto sjebe u autu za to glavu dajem.Ko se drzi propisanih razmjera za sipanje u rezervoar,a ko to ne postuje ne znam sta se moze desiti.
 
Član
To nije bio lapsus vec neznanje.
Da me ne razumijes pogresno, nije nikakva sramota nesto ne znati, ali onda nemoj pametovati. Jos malo pa ce i biljni mrs ubacivat da malo podmasti...
Jarane ne vidim razog za raspravu toliko oko tog ATF ti mislis da on skodi i nemoj ga sipati,ja mislim da pomaze i sipacu ga.I cemu dalje prepirke mirna bačka.
 
Član
Ne znam što si došao ovdje kada ti nije bitno što ti se napiše? ATF se koristi kod automatskih mjenjača, a ne u gorivu.
 
Član
Ne znam što si došao ovdje kada ti nije bitno što ti se napiše? ATF se koristi kod automatskih mjenjača, a ne u gorivu.
Ne zanima me misljenje takvih ljudi poput tebe koji misle da su popili svu pamet ovog svijeta.Da je ovdje neko rekao da je zemlja okrugla ti bi rekao da nije.
 
Član
Odustajem, takvim kao ti ne vrijedi pisati, idi ti tim svojim majstorima pa neka fino zarađuju na tebi.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Top