Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dzeniii je napisao(la):
i poznaje li ko ovog http://www.pik.ba/profil/SilverOne/
SilverOne je skoro imao transakciju sa CyBeRmAn-om

a SilverOne ima transakciju sa pikujem i sa kokijem

ovaj silver mi nesto miriše na našeg adija iz srebrenika ( clan adi187 )

Adi mu prodo woofer, sve uredno
 
Član
dogovorio sam ja bio sa ovim likom kupovinu Apline player-a ako budem isao za Tuzlu mogu se u tvoje ime dogovoriti sastanak sa njim pa to rijesi lice u lice
 
BHT Ovisnik
ako je clan foruma sada jos bolje,vidi koliko je ozbiljna situacija i da nije za zajebavati se,ako je clan foruma onda ce valjda biti pametan pa doooobro smisliti priču i vratiti cuzi novac:icon_biggrin:
 
Član
Ja mu poslao poruku da se javi i da rijesite to , al nije mi nista odg :/ tako da nezz najbolje ja kad saljem pikom il kad sam primao paket ima ime i prezime ko mi salje , a tako si i ti trb dobit ?
 
Član
Hvala svima koji mi izlaze u susret,bio sam danas u MUP-u i kao sto sam i ocekivao ladno od toga nema nista,samo mi je receno mi mozemo poslati gore u stanicu dopis da se taj momak pronade privede ispita i to je sve,dalje mi nemozemo,ha bem ti ovu drzavu mene jebu radi zatamljenih stakala a kad je neko prevaren ladno nista ne mogu da urade... Nista jos cu vidjet s brzom postom sto su predali paket ako sam rekao fino paket za paket,ako i tu ne uspijem nista rijesit onda nezz sta cu dalje...
 
Chuza je napisao(la):
Hvala svima koji mi izlaze u susret,bio sam danas u MUP-u i kao sto sam i ocekivao ladno od toga nema nista,samo mi je receno mi mozemo poslati gore u stanicu dopis da se taj momak pronade privede ispita i to je sve,dalje mi nemozemo,ha bem ti ovu drzavu mene je*u radi zatamljenih stakala a kad je neko prevaren ladno nista ne mogu da urade... Nista jos cu vidjet s brzom postom sto su predali paket ako sam rekao fino paket za paket,ako i tu ne uspijem nista rijesit onda nezz sta cu dalje...

pa nek ga privedu, nek se malo usere
 
Član
I evo jos jedne vijesti,javio mi se upravo porukom na pik.ba vratice mi pojacalo i player kroz 2 dana pa da vidimo i to naravno obavjestit cu na vrijeme o daljnjem rjesenju situacije...
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Hvala svima koji mi izlaze u susret,bio sam danas u MUP-u i kao sto sam i ocekivao ladno od toga nema nista,samo mi je receno mi mozemo poslati gore u stanicu dopis da se taj momak pronade privede ispita i to je sve,dalje mi nemozemo,ha bem ti ovu drzavu mene je*u radi zatamljenih stakala a kad je neko prevaren ladno nista ne mogu da urade... Nista jos cu vidjet s brzom postom sto su predali paket ako sam rekao fino paket za paket,ako i tu ne uspijem nista rijesit onda nezz sta cu dalje...

pa nek ga privedu, nek se malo usere

Ništa od toga, vjerovatno mu nije prvi put da koristi "gostoprimstvo" plavaca. Dok je toljaga nad glavom bojiš se. Čim udari straha je nestalo može više ili manje bolit, a strah je najveći motivator.
Mislim da pokretač teme zna na šta mislim.
 
Član
Sacekaj 2 dana ili odi sam po to ...

Vidis da ima raje koja bi sama dosla ,imas i ti svoju ekipicu ...



A sto se tice foruma , misilm da bi trebali napraviti moderatori jos malo vecu zastitu, znaci hoces da budes clan dok se ne registrujes nema da vidis nista ili dok ne napunis nekoliko postova ...


Naprimjer sa 50 postova mozes da pocnes da oglase citas ili u tom fazonu nekom ,jer jebiga ovako i ko nije clan moze sve da procita osim linkova ...



A i opet mozda bi trebali i odvojiti aktivnu raju sa ne aktivnom rajom , znaci staviti nesto gore pored nicka il sta ja znam tako da tacno znas ko je aktivan a ko ne ..


ps. sretno ;)
 
Član
badboy je napisao(la):
Sacekaj 2 dana ili odi sam po to ...

Vidis da ima raje koja bi sama dosla ,imas i ti svoju ekipicu ...



A sto se tice foruma , misilm da bi trebali napraviti moderatori jos malo vecu zastitu, znaci hoces da budes clan dok se ne registrujes nema da vidis nista ili dok ne napunis nekoliko postova ...


Naprimjer sa 50 postova mozes da pocnes da oglase citas ili u tom fazonu nekom ,jer jebiga ovako i ko nije clan moze sve da procita osim linkova ...



A i opet mozda bi trebali i odvojiti aktivnu raju sa ne aktivnom rajom , znaci staviti nesto gore pored nicka il sta ja znam tako da tacno znas ko je aktivan a ko ne ..


ps. sretno ;)

Ovo je odavno trebalo napraviti,nesto kao tipa na elprologer-u/forum...

Doduse ovde ima vise spamera koji za cijelih svojih 1000 postova nisu nista pametnije rekli osim ''spusti,zatamni,vrh,zakucaj,kakve felge,folija obavezno'' itd.

Znaci trebalo bi napraviti neke opcije da se postovi ''vrijednuju'' i tako da sve opcije foruma ne budu odmah dostupne svima.Ale eto...tako je kako je
 
Administrator
badboy je napisao(la):
Sacekaj 2 dana ili odi sam po to ...

Vidis da ima raje koja bi sama dosla ,imas i ti svoju ekipicu ...



A sto se tice foruma , misilm da bi trebali napraviti moderatori jos malo vecu zastitu, znaci hoces da budes clan dok se ne registrujes nema da vidis nista ili dok ne napunis nekoliko postova ...


Naprimjer sa 50 postova mozes da pocnes da oglase citas ili u tom fazonu nekom ,jer jebiga ovako i ko nije clan moze sve da procita osim linkova ...



A i opet mozda bi trebali i odvojiti aktivnu raju sa ne aktivnom rajom , znaci staviti nesto gore pored nicka il sta ja znam tako da tacno znas ko je aktivan a ko ne ..


ps. sretno ;)


Stvarno je teško postati član bilo kojeg foruma, pa i ovog. Registracija traje svega par minuta i tu si online i imas pristup svemu da citas. Nekome ko se predstavio ili nije ne pise u predstavljanju kriminalac ili prevarant.

To nije samo na ovom forumu, vec na svim forumima je tako jer su otvoreni za sve.


PS Al' to nije tema ovoga. Za sve primjedbe i prijedloge pisite u temu koja je za to namijenjena.
 
Član
Ja bi' njemu polomio noge i ako ti vrati stvari.
Opet će prevariti nekog, bar nek' se zapita sledeći put.
Obavezno se nađi sa njim, povedi ekipicu i nalupajte ga dobro.:cool:
 
Član
Ipak , je možda sve to došlo do njeg , il je pak dobio poruku onu moju pa je dosao svijesti , al opet nezz trb popricat sa njim da vidim sta je i kako je , mada ne bi rekao da ce ti to on urucit on licno mozda koga posalje da ti uruci , prpa buraz :lol:
 
Član
Meni je vako žao ovih ljudi što pokušavaju nešto da uspiju, sakupljaju parice da kupe sebi neke opreme, kao Ćuza... I onda ih neko sjebe ovako, pa me bijes neku spuca.. zašto ne sjebu one tatine sinove :icon_mad: Nadam se vedo da ćeš to riješit nekako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top