Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
CoL3 je napisao(la):
izgleda da je vec doslo do clana...

http://www.pik.ba/profil/CyBeRmAn/#sta=aktivni

nema vise stvari

Da ocistio je,ostalo mu samo moje pojacalo Kenwood i taj Pioneer SPL koji nije moj bio ;)
 

OmO

Član
To mu je neko rekao od ovih s foruma ili je sam skontao jer je dobijao poruke sa svih strana za cd..
 
Član
Nemas razloga njega traziti, kao sto su ti neki rekli, ako si brzoj posti rekao da ide "paket za paket", a nisi dobio nazad nikakav paket od poste, prvo se njima obrati, zaprijeti sudskom tuzbom.

Ali druga je stvar ako si dobio paket prazan, ili nesto bezveze unutra, jer brza posta nema ovlastenja da otvara pakete i pregledava.

Znaci to radis jedino u slucaju ako nisi dobio paket nazad, a tako si naglasio, paket za paket.
 
Član
e moj chuza sto te debil naguzi ***** mu mamaru kad je nevina bila!!!:icon_mad: daj da se skupimo i da odemo dole da ga poderemo ko lamelu uz mahmutovac,kakav MUP kakvo sta,vidis da ima i ovdje dousnika nekog!ja ako ga vidim nekad na cesti zgurat cu ga,jbo sve svoje usta!!!
 
Član
mooamer je napisao(la):
e moj chuza sto te debil naguzi je*em mu mamaru kad je nevina bila!!!:icon_mad: daj da se skupimo i da odemo dole da ga poderemo ko lamelu uz mahmutovac,kakav MUP kakvo sta,vidis da ima i ovdje dousnika nekog!ja ako ga vidim nekad na cesti zgurat cu ga,jbo sve svoje usta!!!

Možda je čak i član foruma.
 
Član
mooamer je napisao(la):
e moj chuza sto te debil naguzi je*em mu mamaru kad je nevina bila!!!:icon_mad: daj da se skupimo i da odemo dole da ga poderemo ko lamelu uz mahmutovac,kakav MUP kakvo sta,vidis da ima i ovdje dousnika nekog!ja ako ga vidim nekad na cesti zgurat cu ga,jbo sve svoje usta!!!

gdje si muki, kad si to izasao?:lol:

a jeste i vi svi pametni... poletili da mu posaljete poruku :cool: :icon_mad:
 
Član
ma kakvi doušnici samo glup čovjek nebi izbrisao artikle posle teme koja je otvorena ovdje mogu samo zamislit koliko je pitanja dobio od raznih članova fouma i kakvih sve pitanja ovo je trebalo napravit na drugi način ja sam imao transakcije sa čovjekom koji je imao sa njim zadnji imao transakciju saznao da je i tog čovjeka izradio za 20km te da lik uopšte nije iz Sapne kako je navedeno nego iz Tuzle
 
Član
meni je odgovorio na poruke, rekao je i lokaciju gdje se mozemo naci, pa ako nekoga zanima ta lokacija nek mi se javi na pp ;) necemo javno više :icon_smile:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
meni je odgovorio na poruke, rekao je i lokaciju gdje se mozemo naci, pa ako nekoga zanima ta lokacija nek mi se javi na pp ;) necemo javno više :icon_smile:

e5k1nb.jpg
 
Član
i poznaje li ko ovog http://www.pik.ba/profil/SilverOne/
SilverOne je skoro imao transakciju sa CyBeRmAn-om

a SilverOne ima transakciju sa pikujem i sa kokijem

ovaj silver mi nesto miriše na našeg adija iz srebrenika ( clan adi187 )
 
Član
Samo malo, a na koju si ti adresu njemu poslao te stvari? odes tamo i pitas za njega. ili ja nisam u toku!? :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top