Pontiac Firebird GTA

Pontiac Firebird GTA

Član
Bio je crveni/bordo metalik, a ostavicu ga u ovoj boji za sada, mnogo je upadljiv ovako :)

Danas stigla nova sajla menjaca, posto je stara pukla :)

 
Član
Zanimljiv koncept benzinca,stari Americki koncept motora,sporohodni benzinac sa velikim hodom klipova puno kubika po konjskoj snazi pa tako iz svega 230 ks razvija 450Nm momenta,netipicno za nase benzince,ponasa se kao dizel.Sporije okretanje=veci moment.
 
Član
Danas uzeo nalepnice koje sam uradio i stavio ih na kola, ali mi ovaj nije uradio glavnu za centralni deo branika, zaboravio :(



 
Član
bas lijep primjerak, i rijedak, koliko to trosi pa si i plin skinuo? :D mislim da sam te vidjeo prije nekih mjesec dana, ili mi se ucinilo, kod brankovog mosta, u pravcu ka zelenom vencu...
 
Legend
bas u originalu,....prelijep je , svaka cast da cuvas i odrzavas ovako rijetko auto na nasim prostorima ;)
 
Član
Verovatno sam to bio ja, nema ko drugi :)))

Nemam pojma koliko trosi, nisam ni merio posto ga ni ne vozim nigde, samo malo zujim ponekad.
 
Član
Evo jos koja slicica, a stavio sam privremeno i nalepnicu na prednji branik, cisto da pokrije one dve rupe za znak.

 
Član
Malo da se i Pontiac obnovi, stigla "prava" bobina, posto je ona prethodna, najjeftinija varijanta probijala, odlucio sam se za sam vrh ponude MSD Ignition :)

 
Top