Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sto se tice bbs-a...najbolje su na golfu stajale standardne sive ;)

i mene zanima ovo sa srcem..kako i sta ???
 
sto puki rece siva je najbolja, ne odudara od stila
a i boja auta je dosta tamna tako da treba neka svjetlija
boja felgi da razbije,, to je samo prijedlog ti farbaj kako
ti se svidja ;)
 
Iko je napisao(la):
gdje si radio ovo nalivanje starih rupa i koliko te kostalo? i mizes li mi objasnit proces toga nalivanja kako to ide ja sam cuo da se mora nalivat rupa po rupa i da poslije svake nalivene rupe mora se cekat sat vremena da se ohldai da se nebi srce iskrivilo?
to sam radio ovde u Prnjavoru,covjek vari aluminium,pa on je meni to nalio i stajale su 10tak dana,sad su na busenju novih,a kostalo me 100km,ima i jeftinije u Sarajevu i Ljubuskom,samo mi je bio problem oko slanja,
pukim48 je napisao(la):
sto se tice bbs-a...najbolje su na golfu stajale standardne sive ;)
i mene zanima ovo sa srcem..kako i sta ???
najvjerovatnije ce biti siva,kao sto je i prije,to je provjereno dobra konbinacija ;)
kolega sa foruma mi je dao ovaj predlog bmwscaner,bolje je od adaptera zato sto mi ostane prostora za sire rubove,a ne mogu se svake ovako variti,samo one sto im je dosjed ravan iza,znaci ona dio sto ide do diska mora biti ravan,
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sto puki rece siva je najbolja, ne odudara od stila
a i boja auta je dosta tamna tako da treba neka svjetlija
boja felgi da razbije,, to je samo prijedlog ti farbaj kako
ti se svidja ;)
boja ce najvjerovatnije biti kao sto jei bila na predhodnim Daliborovim bbs-cama McLaren Mercedes Silver Laurit" Code: 977
 
Član
odlicno je to povario nema sta... Jesi uspio nabaviti one sarafe? meni dodje da zadavim ovoga sta nam je trebao isporuciti ... i moje stoje u kuci da ih nakon 2 godine namontiram na auto :D 5 komada RS 16ki slozeno u sobi stoji nemogu prolaziti hahaha
 
bmwscaner je napisao(la):
odlicno je to povario nema sta... Jesi uspio nabaviti one sarafe? meni dodje da zadavim ovoga sta nam je trebao isporuciti ... i moje stoje u kuci da ih nakon 2 godine namontiram na auto :D 5 komada RS 16ki slozeno u sobi stoji nemogu prolaziti hahaha
jos nista nisam oko sarafa gledao,cekam da mi tokar javi kada izbusi pa da prema rupama trazim sarafe,cim sta sredim javi cu ti ;) ;)
 
srca bbs-ca stigla od tokara,rupe izbusene na 4x100 i sta je najbolje ostaju moji orginal sarafi,mogu ih zavrtati gedorom 17,a sredisnji dio nije ostecen tako da se cepovi zavrcu kao i do sada ;)
evo slika,nisu neke,mrak je a ja amater sto se tice fotografisanja :)
dscf1035w.jpg

dscf1037sy.jpg

dscf1039kv.jpg

dscf1045h.jpg

dscf1051i.jpg

dscf1053r.jpg

e sada slijedi pjeskarenje i farbanje sredisnjog dijela,cepove i rubove saljem pukiu na poliranje :icon_smile:
 
Legend
super druze , bas mi je drago da si to rijesio , mimo poliranja kod pukia ...... odluka za boju je pala na ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top