Pomoc pri kupovini Astre G 2.0 DTi

Pomoc pri kupovini Astre G 2.0 DTi

Član
ispado ja lud a auto mi preslo 400 hiljada :D ... dobri ste svi matere mi, doktori sam takvi :D ... pu govna jedna! FUJ!
 
Sta ces kad covjek ne zna za salu :D,mada za zadnji dio recenice je zasluzio samo takvu bancinu da je to cudo jedno.To je cisto vrijedjanje ;)
 
Član
uvreda je samo za onog ko se nadje uvrijedjenim ... iduci put ne dovodi moju rijec i moje auto u pitanje (sto je itekako velka uvreda za mene) pa neces ni ti ni bilo ko drugi imat razloga da se osjeca uvrijedjeno onim sto kazem, a reci cu, svaki put, kad osjetim potrebu za tim! ovdje nismo da se vrijedjamo, valjda, ovdje smo da razmjenimo iskustva i misljenja. ako to ne kontate, ne dolazite na forum. ne samo ovaj nego bilo koji.
 
uvreda je samo za onog ko se nadje uvrijedjenim ... iduci put ne dovodi moju rijec i moje auto u pitanje (sto je itekako velka uvreda za mene) pa neces ni ti ni bilo ko drugi imat razloga da se osjeca uvrijedjeno onim sto kazem, a reci cu, svaki put, kad osjetim potrebu za tim! ovdje nismo da se vrijedjamo, valjda, ovdje smo da razmjenimo iskustva i misljenja. ako to ne kontate, ne dolazite na forum. ne samo ovaj nego bilo koji.
Ti si rekao svi,znaci citav forum,tu ima ljudi koji su doktori i za tebe i za mene,a ti napises govna,ma daj...Koliko ti imas godina uopste ? Ja se ne osjecam uvrijedjenim,a ni moje auto :D nego samo kazem da bi zbog loseg odabira rijeci mogao letiti sa bht,a to nikom nije u cilju ;) Poz :)
 
Član
http://www.olx.ba/profil/bojan_z evo ti link momka iz prijedora koji dovozi dosta astri iz njemacke i sve preporuke jer su mu tip top auta. kontaktiraj ga i objasni sta zelis.
Eddo samo da kazem prvi si poceo da vrijedjas ljude cim si rekao da ne bi kupovao auto koje ima 200000+km a mnogi su takvi kupovali auta. nemaju svi pare i situaciju da mogu da biraju. A ja cu ti reci da bih prije uzeo neko vece auto sa 500000+km vec mercedesa A klasu sa 50000 jer sam imao to auto i nije me uopste odusevilo nicim osim sto je bilo polu automatik fora mjenjac pa sam se malo zezao s tim. tako da prvo skoci pa reci hop ili ako sutnes loptu oceku da se lopta i vrati :) i za svoje pare svako kupuje sta hoce :)
 
Član
ne bi kupio auto sa 200+ hiljada nikad. to nije uvreda, to je moje licno misljenje, a tebi ako je to uvreda, princezo, onda je to tvoj problem, ne moj. i ja da zivim negdje na selu bi vjerovatno uzeo neko vece auto, tipa traktor, nego a klasu. al posto zivim u gradu, planiram prosirenje porodice u skorije vrijeme, a mercedes a klasa je reklamiran kao urbani porodicni auto, odlucio sam se da uzmem a klasu. i to je moja stvar. cinjenica da sam uspio nac jednog od prve vlasnice koja ima kompletnu servisnu istoriju auta od dana kupovine sa 164 hiljade predjenih kilometara je bas to, cinjenica, ne fiktivna izmisljotina. a kad neko dodje i kaze ja ba 170 (+200) i vracan sat i ovo ono, onda je to za mene uvreda pa vracam milo za drago. i evo jos jednom cu da kazem, ko god dovede moju rijec i moje auto u bilo kakvo pitanje je nista vise nego jedno napaceno GOVNO. jel se razumijemo sad? jel dovoljno specificno? kako vas ima glupih to je cudo jedno!
 
Član
ne bi kupio auto sa 200+ hiljada nikad. to nije uvreda, to je moje licno misljenje, a tebi ako je to uvreda, princezo, onda je to tvoj problem, ne moj. i ja da zivim negdje na selu bi vjerovatno uzeo neko vece auto, tipa traktor, nego a klasu. al posto zivim u gradu, planiram prosirenje porodice u skorije vrijeme, a mercedes a klasa je reklamiran kao urbani porodicni auto, odlucio sam se da uzmem a klasu. i to je moja stvar. cinjenica da sam uspio nac jednog od prve vlasnice koja ima kompletnu servisnu istoriju auta od dana kupovine sa 164 hiljade predjenih kilometara je bas to, cinjenica, ne fiktivna izmisljotina. a kad neko dodje i kaze ja ba 170 (+200) i vracan sat i ovo ono, onda je to za mene uvreda pa vracam milo za drago. i evo jos jednom cu da kazem, ko god dovede moju rijec i moje auto u bilo kakvo pitanje je nista vise nego jedno napaceno GOVNO. jel se razumijemo sad? jel dovoljno specificno? kako vas ima glupih to je cudo jedno!

E super si auto uzeo kad vec planiras da prosiris porodicu, prostran, udoban, a gledaj, ima cak i znak mercedesov na haubi, vjerovatno da se lakse orjentises kad parkiras, da vidis gdje hauba zavrsava.
To za kilometre ti vjerujem, vala, a i cudim se kako neko moze izdrzati toliko kilometara u tako malom auticu :D

Et, shvati kako hoces, to je moje misljenje o a klasi, nemoj shvatiti kao uvredu, isto sto i ti imas svoje licno misljenje o autima koji su vise presli, ljudima koji zive na selu i ne voze traktor itd..
 
Član
E super si auto uzeo kad vec planiras da prosiris porodicu, prostran, udoban, a gledaj, ima cak i znak mercedesov na haubi, vjerovatno da se lakse orjentises kad parkiras, da vidis gdje hauba zavrsava.
To za kilometre ti vjerujem, vala, a i cudim se kako neko moze izdrzati toliko kilometara u tako malom auticu :D

Et, shvati kako hoces, to je moje misljenje o a klasi, nemoj shvatiti kao uvredu, isto sto i ti imas svoje licno misljenje o autima koji su vise presli, ljudima koji zive na selu i ne voze traktor itd..

Evo ugledajte se malo na covjeka, reko sto je htio, dao svoje misljenje, malo se nasalio, svaka cast!
 
Član
Eddo, stari mi je imao (za razliku od tebe) pravog mercedesa, 190D. A ne vozilicu sa zvijezdom na haubi. Prodao ga, i kupuje novije i vece. Kazes 164.000km to auto preslo? Masanla! Nema ih puno takvih, inace na 100.000 su rahmetlije. Nego da se vratimo na temu. Da nisi naletio na kakvu astru karavan u dobrom stanju?
 
Član
Kako si smjesan, pravi mercedes, za razliku od mog, 190D :D

mislim da si ukratko sumiro i potvrdio sve sto sam imo da kazem :D

Astru karavan, dizel, 2002 godina, plavu sam vidio juce na husinu, tek uvezena. Ne znam nista mimo tog, ako interesuje momka mogo bi mu izac u susret otic pogledat je, slikat, nabavit broj i neke detljnije informacije. Pozdrav i molim vas odjebite od mene od ovog momenta.
 
Top