Polo dobio GTI izvedbu

Polo dobio GTI izvedbu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
samo mi se zadnji kraj ne svidja,tj rore,ljepse bi izgledao da je s obe strane po jedan ili u sredini oba :icon_smile: :D
 
Sve je lijepo fino, al 24 000€ za ovaj tip auta :icon_question: VW se uvijek znao nasaliti, i sto je najsmjesnije i naci kupce za nesto ovakvo, ali ne sumnjam da ce drugi ponuditi odgovor na ovo za manje para, ako ne i bolje.
 
Član
mislim da nece kostat 24 000 E, pa toliko kosta golf gti kod nas koliko sam ja upucen, doduse ne full...
autic je extra :cool:
 
Član
dado307 je napisao(la):
mislim da nece kostat 24 000 E, pa toliko kosta golf gti kod nas koliko sam ja upucen, doduse ne full...
autic je extra :cool:

Evo link na kojoj pise da ce cijena biti skoro 24.000 eura :

U doljnjem tekstu gdje pise naslov Zur Sonderseite: Die Stars vom Genfer Autosalon 2010 pri dnu teksta pise " Knapp 24.000 Euro soll der heiße Polo kosten. Zugegeben, dafür werden unter anderem DSG, die elektronische Quersperre XDS, Reifendruckkontrollanzeige, 17-Zoll-Alus mit 215/40er-Reifen, Sportfahrwerk (straffere Dämpfer, 15 mm kürzere Federn) und Klimaanlage nicht mehr extra berechnet "

LINK :
http://www.autobild.de/artikel/vw-polo-gti-auf-dem-genfer-autosalon-2010_1128232.html
 
Član
GTI


Model GTI Zapremina motora Snaga KW/KS Mjenjač Cijena(KM) bez PDV-a
Golf 2.0 GTI 1968 155/210 6 39.013
Golf 2.0 GTI 1968 155/210 6-DSG 42.032

ovo pise na cjenovniku nipex-a, dodaj 17% imas nekih 45 000 za golf gti-ja sa obicnim mjenjacem
 
Taj link sto je Amel ostavio, pise da ide serijski 17 cola felge, -15mm spusten, DSG mjenjac, blokada dif. i klima dolaze u tu cijenu :icon_smile:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Taj link sto je Amel ostavio, pise da ide serijski 17 cola felge, -15mm spusten, DSG mjenjac, blokada dif. i klima dolaze u tu cijenu :icon_smile:

Pa da ;)

Izgleda da se Xenon samo doplacuje,panorama krov...:icon_rolleyes:
 
Polo će biti sigurno žestok trkač, ali izgled nije ništa posebno, klasika, ali VW je uvijek bio takav i to je recept za uspjeh.
Pravilo je novo je novo, ali ja bi prije uzeo Golfa 6 gti sa 10-ak tisuća pređenih kilometara nego ovog Pola, za iste pare.
 
Član
pa golf 6 gti dodje 50 000 sa dsg mjenjacem, gti sjedista, volan, rucica mjenjaca, naslon, klima, 17 felge, normalno da gti dodje spusteniji od obicne verzije, nece se to doplacivat pa tako ne treba ni nabrajat... znaci doplacuju se 18ke(nije pretjerana cijena), panorama, xenoni, navigacija i slicno... ne dodje gti go ko lipa... bar sam tako ja nasao na google-u... tako da mi nema logike da polo kosta 1000 eura manje od golfa sa istim mjenjacem, jacim motorom i istom (ako ne dodje u golfu i bolja oprema)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top