Polo dobio GTI izvedbu

Polo dobio GTI izvedbu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OggyBoy je napisao(la):
Extra autic, al' sjedista, brate, k'o iz dvice da su!:icon_mad:

To je dio povjesti,tradicije..Onaj crveni dio maske koji okružuje gril-golf 1 gti,dizaj sjedišta kao u golfu 2 gti...

darko13 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Polo gti:cool:tipično za wv-copy paste:lol:

A pežou je svaki model totalno drugačiji od ostalih :icon_question: Dizajnom sve i jedan model vuče na drugi a i farovi su na vecini modela isti...A što se tiče pola extra izgleda a i motor je za ovako mal auto moćan!!!

Skoro svi proizvođači u svojoj gami koriste iste detalje zbog prepoznatljivosti marke.Nije to ništa loše!!Al da wv imalo malo dosadan dizajn,to mora svatko priznati.
 
Legend
nodiash je napisao(la):
daki je napisao(la):
VW Klasika, al svidja mi se pravo. Najbolji detalj su mi sjedista. :cool:

To je jedini detalj koji mi se ne svidja ako vjerujes a ostalo je za 10..inace, najljepsi enterijer...

P.S. Postalo je dosadno vise oko ovih brend prepucavanja...ubijate sve teme po forumu....


Ma meni se svidjaju nekako su retro fazon,kao golf MK I.
Daje neki osjecaj povezanosti sa prosloscu il nesto u tom fazonu.

Sinoc sam gledao epizodu kako na top gear prave reklamu za VW ŠIROKO TDI, pa sad ljudi iz marketing kompanije navode 5 osnovnih stvari kod promocije VW-a,ako ti se da pogledaj nasmijace te definitivno ;)
 
Nexus je napisao(la):
sve standardno,ali super izgleda,bijela boja sa crnim krovom odlicna:cool:

na drugoj slici je bijel krov. znaci panoramski je, do pola staklo (ili sta vec).

lijep, motor pogotovo dobar. samo brate mogli su nove felge stavit..
 
meni se dizajn i odabir boja na sjedištima sviđa,
to je kao što neko spomenu bilo i u kecu i dvojci
ima nešto slično i na mk3 sjedištima, to su neki zaštitni
znakovi gti-a, kao i crvene linije po masci:cool:
 
Član
Moze pricat ko sta hoce al prelijep je, Golfa VI sam imao priliku probat i nije mi se nikako svidio, al Polo je prica za sebe, bas mu ovaj dizajn odgovara i nekako je najljepsi od svih generacija Pola, a jos GTI, ma nemam rijeci. Prelijepo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top