POLIRANJE VOZILA

POLIRANJE VOZILA

meni ce trebati nesto za felge,tacnije za obruc felge..Kad predjem vodobrusnim,i kredama, onda bi sa nekom pastom da predjem koja bi mi dala jos veci sjaj,i naravno zastitilo koliko toliko :)

moze na pm cijena
 
Član
Danas su meni u interu ispolirarli samo haubu, preko sat je trajalo sav proces sa tim 3m proizvodima, ja sam pratio proces i u 3 ruke je rađeno i ispalo je extraaaaaaa, a nije ni skupo komplet auto da se odradi, a radi se o extra proizvodima kao što je 3m...
Ja sam tražio ko to radi kod nas ovdje a da bude kvalitet...mislim da kod nas inter može odraditi dobar posao...
 
Član
aServis je napisao(la):
Danas su meni u interu ispolirarli samo haubu, preko sat je trajalo sav proces sa tim 3m proizvodima, ja sam pratio proces i u 3 ruke je rađeno i ispalo je extraaaaaaa, a nije ni skupo komplet auto da se odradi, a radi se o extra proizvodima kao što je 3m...
Ja sam tražio ko to radi kod nas ovdje a da bude kvalitet...mislim da kod nas inter može odraditi dobar posao...

Jesi li raspitivao koliko kosta za citav auto. BTW koliko su uzeli za haubu?
 
Član
Pitao sam cijelo auto košta 100km, treba se najaviti i ostaviti auto na 6-8h, ja sam bio dole drugim poslom i vidim da poliraju dva auta kad ono i pro oprema i proizvodi...deder haubu malo i :icon_eek: ,

Mislim da su ok u odnosu na cijenu i uslugu....
 

MTR

Član
evo jos malo brzinskih , Dacia Duster i Renault Scenic

Photo0195.jpg

Photo0196.jpg

Photo0198.jpg


Photo0214.jpg

Photo0213.jpg

Photo0211.jpg

Photo0210.jpg

Photo0206.jpg

Photo0202.jpg
 
Član
Ma nema dalje ;) Ovo dana ozbiljno mislim na tebe :D Masa ideja kroz glavu a muda potanka :icon_rolleyes:
 

MTR

Član
Teaser GTV i 164 Q4

Photo0227.jpg


svrsena GTV-jka :D

Photo0233.jpg


malo blize

Photo0236.jpg


jos blize

Photo0237.jpg


najblize

Photo0242.jpg


Photo0230.jpg

Photo0231.jpg


tamo iza je stroj mashala Lancia Thema 8.32
Photo0254.jpg


a ovo ce bit za par dana radjeno , auto stvarno perfekcija morao sam postavit , 164 Q4 iz 1995 jaoooooo :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Photo0252.jpg

Photo0250.jpg


cak je imala i ovo ( danas to svaki FauVee ima :D )

Photo0247.jpg
 
Legend
aServis je napisao(la):
Pitao sam cijelo auto košta 100km, treba se najaviti i ostaviti auto na 6-8h, ja sam bio dole drugim poslom i vidim da poliraju dva auta kad ono i pro oprema i proizvodi...deder haubu malo i :icon_eek: ,

Mislim da su ok u odnosu na cijenu i uslugu....

Super je to cijena, samo sto moje auto nece nikako da uzmu da rade. Kazu zeznuta boja, ostace neke fleke i nece da rade :( 100KM je nista za njihov kvalitet, jer stvarno dobro odrade, al eto :(
 

MTR

Član
daki je napisao(la):
aServis je napisao(la):
Pitao sam cijelo auto košta 100km, treba se najaviti i ostaviti auto na 6-8h, ja sam bio dole drugim poslom i vidim da poliraju dva auta kad ono i pro oprema i proizvodi...deder haubu malo i :icon_eek: ,

Mislim da su ok u odnosu na cijenu i uslugu....

Super je to cijena, samo sto moje auto nece nikako da uzmu da rade. Kazu zeznuta boja, ostace neke fleke i nece da rade :( 100KM je nista za njihov kvalitet, jer stvarno dobro odrade, al eto :(

sta je to problem pa nece da uzmu , ako je ono sta ja mislim onda ne znaju da rade i skupi su .
samo ti dovezi druze ja cu ti to odradit bez problema :cool::cool:
 
Legend
uh uh , jbg alat i materijal ti je pre zeznut ...a usput i nesto znas :lol: svaka cast druze

nego jesi dobio fotke ?? onaj vosak ti je odlican , na povratku kuci iz gradiske kisa je padala , auto sve zaljepilo , al na mjestima gdje je vosak radio , jako vidljiva razlika , kad ce ti momci za Cazin da posaljes ?
 

MTR

Član
tek iduce hefte idu zbog 1 maja se ne radi 2 dana pa et jebooji ga :D

jesam dvije fotke dobio , hvala druze ;);)
 
Top