Poliranje auta

Poliranje auta

Član
MTR je napisao(la):
eh vako :

3M paste imate u Tuzli u Solinama i u Mix Maestru ( dole kod Robota ) , u Srebreniku kod Cobre , u Zenici imate u Bega Color , Ikanovic pro , Integra ( ev danas uzeli :) ) , u Banovicima u Comercialu , u Lukavcu u Bemisu , Zivinice u Lechleru , kome jos sta treba napisacu vam

jel ima i ovaj hobi program
 
Član
MTR je napisao(la):
eh vako :

3M paste imate u Tuzli u Solinama i u Mix Maestru ( dole kod Robota ) , u Srebreniku kod Cobre , u Zenici imate u Bega Color , Ikanovic pro , Integra ( ev danas uzeli :) ) , u Banovicima u Comercialu , u Lukavcu u Bemisu , Zivinice u Lechleru , kome jos sta treba napisacu vam
U Lukavcu u Bemisu nema 3m ,samo Sonax, tako barem teta kaze, zvao sam na 553-711,a taman poso da kupujem scratch remover heh.
Nego usput da pitam, auto mi je plave boje i nekako je izgubila boja sjaj, maltene ko da nije metalik, e sad mene interesuje, posto predpostavljam da je to do nekog zaprljanja boje da li se to moze sredit pomocu 3m Scratch remover-a? Da se malo osvjezi, valjda me kontate(po najvise MTR) ;))
I ako neko zna gdje se nalazi ovaj Lechler u Zivinicama nek napise ;)
 

MTR

Član
Ima kod mene :D

Grga Boja ti je izgubila sjaj , tj LAK je izgubio sjaj i treba ga maatirat sa 2000-3000 pa prepolirat , imas debljine na laku dovoljno da se moze to uradit , ali rucno radit ..... nema od toga nista , samo masina rjesava probleme ;)
 
Član
MTR je napisao(la):
Ima kod mene :D

Grga Boja ti je izgubila sjaj , tj LAK je izgubio sjaj i treba ga maatirat sa 2000-3000 pa prepolirat , imas debljine na laku dovoljno da se moze to uradit , ali rucno radit ..... nema od toga nista , samo masina rjesava probleme ;)
hvala prijatelju na odg. ;)

@eldin84 ako gdje bude javljam ;), u MaxMaestru nema, ima onaj sega mega profi ;)
 
Top