Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Član
Beydi je napisao(la):
Poklanjam mjenjac sa 4 brzine za VW 1 i 2 dizel 1.6, ispravan sve 5. kome treba nek se javi

Ukoliko neko ima bocne lajsne za golfa 1 primio bih kao poklon :)



imam ja lajsne od keca bocne( neznam da li sve ili nekesamo) ali prijasnji vlasnik ih je busio -sarafima zavrtao pa ima rupa :(, akomoze pomoci...javi na privat pa da ti posaljem u sa
 
Član
Uh evo da pitam ovde:
Pretrazio sam par otpada ovde i niko toga nema, a nigdje ne mogu naci suzu koja nije vec sva rastavljena pa da skinem.

Trebaju mi oni plasticni poklopci na tabli gore, ispod njih se nalaze zvucnici u suzi, jedan da vozavoj strani a drugi na suvozacevoj.

http://postimage.org/image/66lwbcea9/
 
Član
Imam 3-4 slusalica za SE k800 a pasu i na dosta drugih modela... Promjenio sam ih prije puno a uvijek slusalice ostajale,... pa ako kome treba da ne bacam...
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Mrezice za zvucnike u golfa2 u vratima..Obradovao bih se kad bi neko imao,pa cak i za prodati :cool:

Nasao mrezice u jeremije13.Trazim sada jedan BBS cep za felgu tj.onaj centralni ;)
Ili ako ima neka 4 da mu ne trebaju,ne moraju biti BBS ;)
 
Administrator
Poklanjam za Fiat Punto mk1


XRPgw.jpg

AbxpP.jpg

UQZN.jpg

ZYC0b.jpg
 
Član
Poklanjam kauc i madrac/dusek...
lokacija Sarajevo/Skenderija, ulica Terezija...

Kauc je stariji model ali nije propao ili slomljen, sve je OK jedino je stof objektivno ruzan...
dobar je za garazu ili neko opusteno mesto za blejazu, uglavnom fol je doci po njega i poneti ga sebi,
mogu ga se jako brzo resiti samo ako ga spustim ispred zgrade, rekoh mozda nekom bude bio od koristi...
 
Top