Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Član
imal ko slucajno kakve stopke od golfa III ili barem jednu , nesto experimentisem pa da ne kupujem nove ako ko ima pa mu smetaju dobro bi dosle, ne moraju biti cak ni citave al ne sad bas polomljene :D
 
Član
primam na poklon motoric (jedan komad) od centralnog zakljucavanja (pijacarski), potrebno mi je za bravu gepeka i pozeljno bi bilo ako ima onaj nosac za postavljanje motorica da ne experimentisem...
..ako ima ko nek se javi bio bi mu zahvalan :icon_biggrin:
 
ima li neko kakvu maglenku treba mi na skuteru da stavim far da mi bude :)))) nemam rasvjetu na skuteru :D:lol::lol:
 
Član
caus-turbo je napisao(la):
ima li neko kakvu maglenku treba mi na skuteru da stavim far da mi bude :)))) nemam rasvjetu na skuteru :D:lol::lol:

e jbg poginut ces negdje nedo bog, mogu li farovi od golfa, halal ti bilo.. da te malo zezamo:lol:

ps poklanjam farove od golfa mk1, kad sam vec naspomenuo....
 
Član
poklanjam centralnu konzolu za Golfa II, stanje jadno :icon_rolleyes: dio iznad pepeljare je isjecen, vjerujem da jedino moze posluziti da se isjece i na nju stavi Votex konzola :icon_biggrin:

photo0879.jpg

By carbonrajvosa at 2012-07-12

photo0881.jpg

By carbonrajvosa at 2012-07-12

photo0880.jpg

By carbonrajvosa at 2012-07-12

photo0882i.jpg

By carbonrajvosa at 2012-07-12

photo0883.jpg

By carbonrajvosa at 2012-07-12
 

187

Član
Ima li ko da pokloni 1000 KM :icon_cry:

:lol::lol:

Poklanjam zadnje opruge za golfa 4 (crne, valjda fabricke) bile na mom golfu

Zaboravih napisati imam i rucice (zmigavci, duga,brisaci,sva cetiri zmigavca) za golfa 2 nova tipa..
 
Član
Одг: Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Imal ko da pokloni pola lipa za gti za duboku karambolku otpalo mi jedna polovina.
 
Član
RE: Одг: Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

poklanjam,samo mi smeta a nekom možda treba,na slici se vidi šta sve ima da vele ne objašnjavam ;)
ThaP.jpg
 
Član
RE: Одг: Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

tony_86 je napisao(la):
poklanjam,samo mi smeta a nekom možda treba,na slici se vidi šta sve ima da vele ne objašnjavam ;)

uzeo bih ja konzolu tu izmedju sjedista ako smislim kako da ih dobacim ;)
 
Legend
RE: Одг: Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

tony_86 je napisao(la):
poklanjam,samo mi smeta a nekom možda treba,na slici se vidi šta sve ima da vele ne objašnjavam ;)
ThaP.jpg

ako je sta ostalo , imam kolegu kojem sam poklonio instrument tablu od mk3 ,...... fali mu tih sitnica , jako puno bi njemu pomoglo ako ima sanse da se posalje , on ce platiti troskove slanja druze ??
 
Član
jel neko ima ovakve il slicne resetke za ventilaciju trebaju mi hitno znaci spreman sam i platit po dogovoru
images
 
Legend
druze ovaj za dijelove sto sam mu rekao da poklanjas mi se nikako ne javlja , izvini sto sam rekao eto mogao je neko drugi u medjuvremenu dobiti ...... a ako si vec poklonio SUPER
 
Top