Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Član
ako neko ima ,a smeta mu...
2jdjq7n.jpg

ovde kod nas daju mi bedza,ali crne,a ne hromirane...a takve imam i ja...
 
Član
enesss je napisao(la):
druze ovaj za dijelove sto sam mu rekao da poklanjas mi se nikako ne javlja , izvini sto sam rekao eto mogao je neko drugi u medjuvremenu dobiti ...... a ako si vec poklonio SUPER

ma ništa sve pet,još je tu ako nekom treba
 
mokeBass je napisao(la):
caus-turbo je napisao(la):
ima li neko kakvu maglenku treba mi na skuteru da stavim far da mi bude :)))) nemam rasvjetu na skuteru :D:lol::lol:

e jbg poginut ces negdje nedo bog, mogu li farovi od golfa, halal ti bilo.. da te malo zezamo:lol:

ps poklanjam farove od golfa mk1, kad sam vec naspomenuo....



haha imam od duje farove :D golemi brate pola motora far zauzme :lol::lol::lol:
 
poklajam mali sportski volan marke luisi.(nema naba)prečnik je 31 cm i ima male pukotine između rupa gdje sam pokazao prstima.to se može zavariti ili napraviti veliki prsten kod tokara da to drži sa vanjske strane.dajem ga na poklon ili ako neko hoće nešto meni pokloniti neki dio za golfa keca.
wl3fkg.jpg
6f4e1g.jpg
 
Poklanjam!

10n70hv.jpg


Ako slucajno nekom moze koristiti nek se javi u roku 2 dana, a ako se niko ne javi ovo ce morati u kontejner ici jer se nema gdje vise cuvati. Zvucnik je ostecen u pokusaju kradje, pa sam ja to lijepio, petljao nesto.. naravno da to vise nije isto jer se u suprotnom ne bih ni poklanjao. Kutija je sasvim uredu i nije ostecena pa ako nekom odgovara, PM.

Tuzla.
 
N

nenad

Ako nekome trebaju rucice za podizanje prozora za Audi 80 neka javi. Odgovaraju i na neka druga auta.

 
Član
evo ako nekom treba bezveze mi stoji i kupi prasinu

http://www.pik.ba/artikal/2286632/racing-type-r-aluminium-grill/
 
Član
Poklanjam mjenjac sa 4 brzine za VW 1 i 2 dizel 1.6, ispravan sve 5. kome treba nek se javi

Ukoliko neko ima bocne lajsne za golfa 1 primio bih kao poklon :)
 
Top