Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Član
Tražim pokvaren mjenjač od audi 80 treba mi samo kućište dio sa zvonom dolazi u obzir i sitna lova:icon_confused:
 
Član
imam onaj spremnik za kasete bio u golfu 2 ne znam jel orginalni, ako nekog zanima posto neki gotive te raritete neka javi da ga ne spremim u smece :cool:
 
N

nenad

Poklanjam 2 gume Toyo Proxes 195/45/15 istrosene, nisu krpljene, nemaju "bubrega", ali ako nekome trebaju za prvu pomoc mogu posluziti.
 
Administrator
Imam ja neku ratkapu za VW 15-ku, malo izgrebana, pa kome fali može mu poslužiti :) Ako nekom treba nek dođe i nosi :)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
George imas li slucajno kakvu sliku tih guma, kolega trazi sebi?

nemam jaro jedino da uslikam ali jedino sutra onda, šara je dobra ali meni na zadnjoj vuči i nisu baš dobre, a za normalnu vožnju mislim da su ok
 
Član
deez je napisao(la):
Hmmm...

poklanjam originalnu rucicu menjaca peugeot 206,
originalnu rucicu menjaca od Golfa 2, nabu odnosno adapter za montazu volana sa golfa 3 na starije VW modele (uz varijacije kompatibilnosti).

unutrasnja rucica suvozacevih vrata Renault twingo (zuto-siva)

kuciste levog retrovizora za Polo 86c,
komplet bocnih lajsni Polo 86c
vw oznake za Polo 86c


dok se prisetim bice jos :D

jel' ovo jos aktuelno, mene interesuje :D


AnDel je napisao(la):
imam onaj spremnik za kasete bio u golfu 2 ne znam jel orginalni, ako nekog zanima posto neki gotive te raritete neka javi da ga ne spremim u smece :cool:

da si u Sarajevu, odmah bih dosao po to :icon_biggrin: hoces li mozda dolaziti na Venom Tuning Styling Show ?
 
Član
AnDel je napisao(la):
imam onaj spremnik za kasete bio u golfu 2 ne znam jel orginalni, ako nekog zanima posto neki gotive te raritete neka javi da ga ne spremim u smece :cool:

da si u Sarajevu, odmah bih dosao po to :icon_biggrin: hoces li mozda dolaziti na Venom Tuning Styling Show ?
[/quote]

Pozz kolega,imam ja taj spremnik za kasete od dvojke pa kad bude u nedelju Venom tuning show ponesem ti,vidjet ces moj auto pa slobodno se javi da ti dam meni i onako bezveze stoji ja to davno sebi izvadio van pa eto ako ti moze posluzit bujrum nosi :icon_smile:
 
N

nenad

nenad je napisao(la):
Poklanjam 2 gume Toyo Proxes 195/45/15 istrosene, nisu krpljene, nemaju "bubrega", ali ako nekome trebaju za prvu pomoc mogu posluziti.

Otisle gume :123:
 
Top