Poginuli Ivan Sekulić (17) i Dajana Gruban (18), teško povrijeđen Božidar Predojević

Poginuli Ivan Sekulić (17) i Dajana Gruban (18), teško povrijeđen Božidar Predojević

Administrator
ljudi možemo pričati putevi ovakvi onakvi... u redu jesu loši, ali ovdje uopšte nije kriv put, već je kriva nesavjesna glava koja je na žalost odnijela 2 mlada života. Na slikama se može vidjeti da ovo ni malo nije bila mala brzina... Pa pogledajte štetu na kući, a tragovi krvi i na strehi kuće:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Nikad nisam opravdavao i ne opravdavam vožnju pod uticajem alkohola. Ona ako je popila, mogla je reći hajmo taxijem, a ne davati nekome ko nema ni vozačku, a koji je vjerovatno isto bio popio:icon_mad:
 
Član
Sad nije bitno ko je kriv, dva mlada zivota su izgubljena, nek im je laka zemlja nadam se da ce nama ostalima ovo da posluzi za nauk. Vidim da su poceli sad po televizijama na Balkanu uopste da promovisu neke reklame o bezbednosti u saobracaju al i dalje je to nista, samo pamet u glavu i ovakve nesrece ce se vrlo retko desavati :icon_sad:
 
Član
Bio sam sinoc u Prijedoru na koncertu Aca Lukasa ... mogu reci samo da je dosta alkohola bilo ,cak se i razbijalo na trgu (koncert na otvorenom )

Kad smo se vracali za Sanski Most ,stvarno me cudi da patrole nije bilo ,jer inace stanu kontaju popit ce se ovo ono , kako se sinoc vozilo , ma jebote reli bgm a sve alkohol kriv

PS : ako je ovo na dionici puta Kozarac - Lamovita-Banja Luka , na toj cesti se inace vozi brzo i nije sad nest pretjerano losa ... Sve je ovo bilo ALKOHOL PLUS KURCENJE = OVO ..


R.I.P i brz oboravak

i neki dan su isto 2 covjeka izgubili zivote u Sanskom Mostu u udesu ,kisa mokro ,brzina , zanijelo ih i pod Tamic ... vatrogasci su morali rezati krov da ih izvade ...


ZALOSNO ::: :icon_sad:
 
Član
allroad je napisao(la):
R.I.P. stvarno zalost :icon_cry:

Istina je da smo svi mi vozili dok nismo imali vozacku..ali isto tako ne vozi vozacka ;)
Ja dok nisam imao vozacku fino sam se vozikao nisam zagrebao auto nikad, a s vozackom sam se slupao bas zbog ovih navedenih razloga tj. losih puteva ili bolje receno PRELOSIH

Ceste jesu u većini slučajeva loše , ali nisu uzrok nesreće, nego neprilađenost brzine uslovima na istom (ne)putu.

Pa ne može se imati brzinski prosjek po našim cestama ko da voziš po najboljem njemačkom autobanu.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ljudi možemo pričati putevi ovakvi onakvi... u redu jesu loši, ali ovdje uopšte nije kriv put, već je kriva nesavjesna glava koja je na žalost odnijela 2 mlada života. Na slikama se može vidjeti da ovo ni malo nije bila mala brzina... Pa pogledajte štetu na kući, a tragovi krvi i na strehi kuće:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Nikad nisam opravdavao i ne opravdavam vožnju pod uticajem alkohola. Ona ako je popila, mogla je reći hajmo taxijem, a ne davati nekome ko nema ni vozačku, a koji je vjerovatno isto bio popio:icon_mad:

u potpunosti se slazem s ovom konstatacijom
 
Super Moderator
Slazem se i ja da nije glavni uzrog lose stanje puteva al jeste jedan od bitnih faktora
Stavis dobre gume, dobro auto imas i kontas mozes se voziti malo brze... ja gdje sam se razbio bilo je zemlje po cesti jer su pored nesto navodno radili ali naravno da nisam isao brzo ne bi se nista dogodilo
danas citam u novinama zalosno
 
Administrator
Detalji stravične nesreće: Ivan ispao iz automobila i udario u krov kuće, akumulator uletio kroz prozor (foto):icon_confused:

http://www.bportal.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=7367:detalji-stravine-nesree-ivan-ispao-iz-automobila-i-udario-u-krov-kue-akumulator-uletio-kroz-prozor-foto&catid=43:vijesti-crna&Itemid=61

Baka joj za 18. kupila golfa...

Toliko o putevima. Ovi detalji govore koliko je sporo vozio:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ljudi o cemu vi pricate, kakvi losi putevi? 10% nezgoda sto se desi, jedan od faktora koji su uticali bude los put. U ovome slucaju bila je brzina ogromna, prica se da se cak radilo od oko 200km/h, sto me ne bi ni cudilo da je bilo blizu toga, jer ima trag kocenja od oko 150m, pa slijetanje, nekoliko puta prevrtanje, udar u jednu ogradu, preljetanje preko nekih drva(balvana) i automobil udara u kucu i ostaje u njoj, i neko mi dodje pricati o losim putevima. Ovo je stvarno velika tragedija, nismo ni svjesni kolika, iz dana u dan se desavaju slicni slucajevi, a ljudi nikako da nauce iz tih primjera...
 
Član
RIP :icon_sad::icon_sad:

Predlazem auto klubovima,da pokrenu neku akciju sa upozorenjima za brzu voznju .
Ljeto se blizi sta nas jos ceka.....
 
Član
badboy je napisao(la):
Bio sam sinoc u Prijedoru na koncertu Aca Lukasa ... mogu reci samo da je dosta alkohola bilo ,cak se i razbijalo na trgu (koncert na otvorenom )

Kad smo se vracali za Sanski Most ,stvarno me cudi da patrole nije bilo ,jer inace stanu kontaju popit ce se ovo ono , kako se sinoc vozilo , ma jebote reli bgm a sve alkohol kriv

PS : ako je ovo na dionici puta Kozarac - Lamovita-Banja Luka , na toj cesti se inace vozi brzo i nije sad nest pretjerano losa ... Sve je ovo bilo ALKOHOL PLUS KURCENJE = OVO ..


R.I.P i brz oboravak

i neki dan su isto 2 covjeka izgubili zivote u Sanskom Mostu u udesu ,kisa mokro ,brzina , zanijelo ih i pod Tamic ... vatrogasci su morali rezati krov da ih izvade ...


ZALOSNO ::: :icon_sad:

;)

Ko priča da su putevi loši, možda i jesu, ali na ovoj dionici nisu. Policije nikad nema, ne sjećam se kad sam ispod 130 - 150 vozio ovuda, sa sve familijom i još mi stari često kaže da ne gnjavim, dobra je cesta, samo žeži.;)
Ovo je neiskustvo i vjerovatno alkohol.
R.I.P.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Bio sam sinoc u Prijedoru na koncertu Aca Lukasa ... mogu reci samo da je dosta alkohola bilo ,cak se i razbijalo na trgu (koncert na otvorenom )

Kad smo se vracali za Sanski Most ,stvarno me cudi da patrole nije bilo ,jer inace stanu kontaju popit ce se ovo ono , kako se sinoc vozilo , ma jebote reli bgm a sve alkohol kriv

PS : ako je ovo na dionici puta Kozarac - Lamovita-Banja Luka , na toj cesti se inace vozi brzo i nije sad nest pretjerano losa ... Sve je ovo bilo ALKOHOL PLUS KURCENJE = OVO ..


R.I.P i brz oboravak

i neki dan su isto 2 covjeka izgubili zivote u Sanskom Mostu u udesu ,kisa mokro ,brzina , zanijelo ih i pod Tamic ... vatrogasci su morali rezati krov da ih izvade ...


ZALOSNO ::: :icon_sad:

;)

Ko priča da su putevi loši, možda i jesu, ali na ovoj dionici nisu. Policije nikad nema, ne sjećam se kad sam ispod 130 - 150 vozio ovuda, sa sve familijom i još mi stari često kaže da ne gnjavim, dobra je cesta, samo žeži.;)
Ovo je neiskustvo i vjerovatno alkohol.
R.I.P.




Pa i ja sam rekao da putevi uopce nisu toliko losi na toj dionici ali nisu ni perkfetni ... Osim toga neznam jesi li citao ali bilo je spominjala losih puteva plus brzina ... kao sto rekoh ovo je bilo KURCENJE I ALKOHOL ...


Sve u svemu zalosno
 
allroad je napisao(la):
R.I.P. stvarno zalost :icon_cry:

Istina je da smo svi mi vozili dok nismo imali vozacku..ali isto tako ne vozi vozacka ;)
Ja dok nisam imao vozacku fino sam se vozikao nisam zagrebao auto nikad, a s vozackom sam se slupao bas zbog ovih navedenih razloga tj. losih puteva ili bolje receno PRELOSIH

upravo to sto si rekao

imao sam i ja udes doduse bilo je moje krivice no Boze dobro je proslo, losa reakcija me sjebala na kisi.

R.I.P
 
Top