Poginuli Ivan Sekulić (17) i Dajana Gruban (18), teško povrijeđen Božidar Predojević

Poginuli Ivan Sekulić (17) i Dajana Gruban (18), teško povrijeđen Božidar Predojević

Član
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila pola sata iza ponoći u mjestu Omarska, opština Prijedor, smrtno su stradali Ivan Sekulić (17) iz Omarske i Dajana Gruban (18) iz Lomovita, dok je teško povrijeđen Božidar Predojević iz Gradine.

Kako saznajemo, do nesreće je došlo uslijed neprilagođene brzinne, kada je Sekulić izgubio kontrolu nad automobilom ‘golf V’ izletio sa ceste i udario u kuću Borislava Stojnića. Sekulić i Gruban su preminuli na mjestu nesreće, dok je Predojević hospitaliziran u prijedorskoj bolnici. Ljekari su mu konstatovali povrede glave i šake. Njegovo trenutno stanje stabilno i on nije životno ugrožen. Istraga je u toku.

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/prijedor-za-volanom-golfa-bio-nastradali-maloljetnik/120516079

http://www.tip.ba/2012/05/16/poginuli-ivan-sekulic-17-i-dajana-gruban-18-tesko-povrijeden-bozidar-predojevic/
 
Član
Sta radi tako mlad za volanom ...... 17 god ni vozacku nije imao steta bas svakakvih budala i sigurno poslije koncerta malo popio i to je to, RIP :(
 
Opet ce biti ukrao kljuceve od roditelja sa 17 godina voziti u kasne nocne sata da se roditelji nezapitaju dje i kako je ili nesto slicno :icon_mad::icon_mad:
 
Član
R.I.P :icon_sad:
Očito prevelika brzina,polomili znak,ogradu i na kraju u kuću...
Dosta puta su krivi sami roditelji jer ohrabre djecu fale se kako znaju voziti ne treba mu vozačka sve zna i eto...

files.php
 
Član
Nema muskarca kome stari nije dao da vozi auto prije nego je polozio al ne zajebava se svaka sa autom. Na mene stari i danas galami uspori a ima roditelja ohrabruju de brze de brze, jbg ja sam sa 12-13 godina razbio se sa kartingom prebrzo uso u krivinu iznijelo me i jbg zato sad pazim a ima levata mogu ja proc 100 kroz krivinu pa udari u kucu ogradu i sl, haj sto on ubije sebe al ubi druge vise nisi siguran ni u svom dvoristu a ne na ulici....
 
Brane984 je napisao(la):
R.I.P Jos jedan mlad zivot ode.Krivi samo onog ko mu je dao ključeve.

Dva mlada zivota, mada je i treci upitno, cim ima povrede glave, tesko da to moze izaci na dobro....

Al se gine Boze sacuvaj, svaki dan neko.... Neka im je laka crna zemlja....
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Brane984 je napisao(la):
R.I.P Jos jedan mlad zivot ode.Krivi samo onog ko mu je dao ključeve.

Dva mlada zivota, mada je i treci upitno, cim ima povrede glave, tesko da to moze izaci na dobro....

Al se gine Boze sacuvaj, svaki dan neko.... Neka im je laka crna zemlja....

Malo iskustva,dobra auta,a totalno losi putevi koji nisu napravljeni za ove brzine danas,nego za one od prije 20 godina za zastavu i ficu i eto sta se desava,nije samo ovaj slucaj,nego dosta slucajeva.Ja sam mogao par puta imati slicno sve zbog puteva koji su katastrofalni,ides 100 i naletis na lokvu vode dubine 20cm ili neku rupacu koja ti otkine tocak...Ne opravdavam nikoga ali dosta utiče..
 
Član
Taj treci momak je ziv, ide sa mojim najboljim kolegom u razred, a Ivan i Dajana su na lice mjesta poginuli, inace moje godiste su sve troje zive blizu mene, tacnije ona je rekla njemu de ti vozi ja sam malo popila. Dalje sami znate.... R.I.P Ivan i Dajana
 
Super Moderator
R.I.P. stvarno zalost :icon_cry:

Istina je da smo svi mi vozili dok nismo imali vozacku..ali isto tako ne vozi vozacka ;)
Ja dok nisam imao vozacku fino sam se vozikao nisam zagrebao auto nikad, a s vozackom sam se slupao bas zbog ovih navedenih razloga tj. losih puteva ili bolje receno PRELOSIH
 
Top