Peugeot 308

Peugeot 308

Član
evo da predstavim,auto je 2010god,za sada nesto pomalo radjeno,stavim slike,a u planu ima 17'ke,spustanje,muzika,krovni spojler sa bijelim svjetlom,zatamnit zadnje sajbe,poskidat embleme sa gepeka itd itd :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

ovdje je krenulo sa carbon folijom



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

nakon nekoliko mj pocelo se na vrucini potpusivati jer je auto bio na suncu pa se to sve prefarbalo u boju auta crnu perlu neru



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

stavljeni fini tepisi



Uploaded with ImageShack.us

onda stavljene smd maglenke,i napravljeno da kad se otkljucava i zakljucava auto pale i gase



Uploaded with ImageShack.us

video

http://www.youtube.com/watch?v=RZ9jtHpWNoI

i to bi tak bilo jos jedna



Uploaded with ImageShack.us


i eto za sada tolko,za dalje ce se dodavati,pozz svima
 
Administrator
RE: PUGI 308

odlican pug drug... koji je motor u njemu?

fini planovi, samo sto bi mu ja 18-ke felge ganjao;)
 
Član
RE: PUGI 308

pioneer_09 je napisao(la):
odlican pug drug... koji je motor u njemu?

fini planovi, samo sto bi mu ja 18-ke felge ganjao;)

ma 1.4 98ks,da je jaci motor i ja bi isao na 18,za sada ovako,ak se neuleti na jaci motor i ubaci mozda :smajli23: :icon_smile:
 
Član
RE: PUGI 308

Dobra boja, solidna oprema, fine felge,... Koliko kg on ima? Je li mnogo trom sa ovim motorom?
 
Član
RE: PUGI 308

Puno ljepše kad si ono unutra ofarbao u crno,viđam ovde jednog često ima lijep dizajn neobičan je
 
Član
RE: PUGI 308

OggyBoy je napisao(la):
Dobra boja, solidna oprema, fine felge,... Koliko kg on ima? Je li mnogo trom sa ovim motorom?

im 1200kg,ali dosta solidno ide,ponekad se iznenadim,ipak je to motor od mini coopera,tj bmw ima prste u njem :icon_smile:
 
Član
RE: PUGI 308

koliko si promijenio unutra kada si ofarbao plastike, puno bolje ovako ofarbano
dobar auto, svidja mi se
ovaj fol sa maglenkama je odlican, jel to dijagnostikom nastimano ili si ti pravio:icon_confused:
pitam zato sto sam i ja htio to na svom autu da pravim, ali nikako vremena da uhvatim, sve nesto prece
 
Član
RE: PUGI 308

ArminM je napisao(la):
koliko si promijenio unutra kada si ofarbao plastike, puno bolje ovako ofarbano
dobar auto, svidja mi se
ovaj fol sa maglenkama je odlican, jel to dijagnostikom nastimano ili si ti pravio:icon_confused:
pitam zato sto sam i ja htio to na svom autu da pravim, ali nikako vremena da uhvatim, sve nesto prece

ma sa elektricarom,netreba nikoja dijagnostika,treba ti jedan ili dva releja,i povuc kablove do gornjeg svjetla i maglenki,nesto na masu i to je to


hvala svima:cool:
 
Član
RE: PUGI 308

ah to je onda onako kako sam i ja zamislio da se odradi, kod tebe je ovo extra ispalo, jos SMD u maglenci, nece nikome smetat, one ne bacaju puno svjetlost, a fino sijaju;)
 
Top