Peugeot 308

Peugeot 308

Član
RE: PUGI 308

evo posto se nije moglo dog za drugi auto nastavljam sa projektom,ceka se spojler na farbanju,bijeli tacho treba doc za dva tjedna,i treba se ici na dogovor za auspuh,za sad:icon_smile:
 
Član
spojler je metnuut vec ima,al nikak slikat, :icon_smile:

sad me zanima ovak,nasao povoljno lowtec federe 45/25
to bi islo na serijske amortizere,oce bit kakvih problema sprijeda,posto kazu da moze naprijed do40 ici,kao neka granica,zanima me misljenja vasa ,onih koji znaju ?:icon_rolleyes:
 
Član
pug je sila aa ako hoces probaj matt crnom folijom odraditi farove u mene komsija uradio na 4007 znaci nalijepio folio na onaj gornji dio kako nosi linija fara i sad izgleda kao zmija strasno za pogledat...;)

pug je sila aa ako hoces probaj matt crnom folijom odraditi farove u mene komsija uradio na 4007 znaci nalijepio folio na onaj gornji dio kako nosi linija fara i sad izgleda kao zmija strasno za pogledat...;)
 
Član
druze ne mogu da nadjem slike od dzipa 4007 al evo i ovo je njegov PUG samo sto je radio sa bijelom folijom znaci dobijes kao obrvice na farovima...:icon_smile:
scaled.php
 
Član
jos bolje je na 4007 bas kao da je tu bila fabricki a nekih 10eura je metar kvadratni...stvarno imas super auto i ova zamisao kako bi izgledao mi se svidja samo bi ja jos stopke zatamnio malo....;)
 
Top