Passat b6, dizna otisla

Passat b6, dizna otisla

Član
ima na tesanjci covjek,Ivan,radi bosch pumpe i dizne,ja sam ga zvao,za moje auto reparacija od 150-200km. Ako te zanima da nadjem broj,pa da vidis,mozda ima spasa
 
Ako ste zainteresovani za reparaciju ove dizne,sa garancijom, evo linka http://www.motronic.rs/ ili tel +381653572357
 
Član
zovi inter-auto (mislim da su jeftiniji od nipexa)... jarane nezz sta da ti kazem za repariranje koliko je to sigurno... u ovlastenom je cijena paprena ali imas garanciju na to sve... samo najveci je problem odvojiti se od 1000 i kusur KM...:(
 
Član
nije se javio nikako,bas me zanima sta je bilo,jel mijenjao diznu,ja sam imao druge simptome u isto vrijeme kad i on,i kod mene je bila dizna.

PS Nek je stara tema,nadam se da ce se momak javit,zanima me da li je rijesio i kolko ga je para izaslo;);)
 
Početnik
elvis_h je napisao(la):
i kad kazu wv je jeftin za odrzavanje, jest al malo sutra

e pa to i jest problem danasnjice...sto je VW samo navikano auto,nekazem da nevalja ali je previse navikan i nafaljen..jest istina,Golf 2 & Co. oni jesu jeftini,jer imas disk plocice za 16km,krajnica 13km itd..ali koliko to traje vremenski i kako je kvalitetno-NIKAKO..ali hajd udari se narod u glavu,kad pocnu problemi;)
 
Član
"strucnjaci" se mole da puno ne pametuju,u ovoj temi je rijec o dizni,tema je podignuta iz mrtvih ne bil se saznalo da li je momak rijesio diznu ili ne,druge teme su za rasprave koliko je VW dobar ili nije. Nemojte da se zakljuca tema bezveze a nije se covjek javio
 
Početnik
ti se nebrini za "strucnjake"..zivi svoj zivot i pametuj gdje hoces i sta hoces...a i ja cu isto tako gdje ja hocu i sta hocu,mene se okani..
 
Član
e pozdrav..zaboravih ranije javiti kako se stvar zavrsila, pa evo naknadno...ovaj moj jedan prijatelj , koji radi u bihamk-u je to nosio nekom svom prijatelju, mislim da se taj nalazi u Konjicu, a reparacija je dosla oko 600KM,mijenja neku plastiku u toj dizni il sta vec(nisam bas upucen,pa..), uglavnom, taj koji je pravio je rekao da se ta dizna vise nece pokvariti..sada auto radi normalno, isto kao i prije..eto toliko :icon_smile:
 
Član
harach je napisao(la):
e pozdrav..zaboravih ranije javiti kako se stvar zavrsila, pa evo naknadno...ovaj moj jedan prijatelj , koji radi u bihamk-u je to nosio nekom svom prijatelju, mislim da se taj nalazi u Konjicu, a reparacija je dosla oko 600KM,mijenja neku plastiku u toj dizni il sta vec(nisam bas upucen,pa..), uglavnom, taj koji je pravio je rekao da se ta dizna vise nece pokvariti..sada auto radi normalno, isto kao i prije..eto toliko :icon_smile:

e drug ja sam ti se javio u pocetku teme,pitao te koji su simptomi,jer si bio siguran da je dizna,a meni se desavalo cudno nesto s autom i sumnjao sam da je dizna. Na kraju je ispalo da i jeste dizna. Ja sam se raspitivao kolko para nova i tako,350€ je nova bila ali sam ja ipak na kraju prosao malo jeftinije od tebe. Uglavnom drago mi je sto si rijesio problem i sto je sada sve ok;););)

Lija je napisao(la):
ti se nebrini za "strucnjake"..zivi svoj zivot i pametuj gdje hoces i sta hoces...a i ja cu isto tako gdje ja hocu i sta hocu,mene se okani..

jel te stid komentarisat u temama u kojim se spominje VW, pljujes po toj marki i onda uzmes nesto pametovat. Jedva cekas da se spomene VW da ti malo popljujes,a dok si vozao VW bio ti je najbolji,to kazu i ljudi koji te znaju bolje od mene.Necu se prepucavat po forumu uglavnom:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top