Passat B6 2.0 T FSI DSG

Passat B6 2.0 T FSI DSG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kemo_T je napisao(la):
nedo023 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
drug 18'' max
jos ako ga vozas po bosni i to ce ga jebavat vjeruj ;)
samo ti njega pazi auto je cakum pakum
a znam ti ja tacno i koliko cijena do ploce, kontejner i sva ta sranja sto moras platit samo ne znam sad 100% dok ne vidim koliko sam ja to placo
i ne mozes ih nac tako jeftino drug vjeruj... to su sve prevare sto je 10 000 ne sikiraj se ;)

Aha ma sada su na njemu 17" ali ako uzmem 18" neznam koliko ce se primijetiti razlika pa cu ici na 19" tako dok sam u Bosni ja cu ga voziti na 19" i paziti ga ko svoje :lol::lol: a onda kada krenem nazad iz Bosne lagano ga vratim na 17" posto sestra vozi a ja joj bas i ne vijerujem sto se tice voznje:lol::lol:
a za prevoz stvarno ja ne znam to sam citao po forumima pa se orijentisem tako otprilike posto nemam iskustva sa tim a i malo sam gledao po netu-u sto se tice cijena tako da ne bi ti znao nista reci i ja sam kupio auto koje je vec registrovano ovdije tako da nisam bas bio u dodoiru sa tim zafrkancijam :lol::lol:
a i to sto kazes da su prevare ima istine samo znam da je kod mene jaran narucio X5 iz amerike i da ga je izasao oko 70000$ sada kako i sta nisam ulazio u detelje sada valjda treba znati od koga se kupuje :cool::cool:

DSA je napisao(la):
strašna stvar je u tome što čovjek stavlja samo origiinalne stvari, ili eto 95 posto
to duboko treba respektovati

Ma stvarno nemam rijeci za Passata njegovog vidi se da covijek radi sa dosta ljubavi i paznje a i zato ga i kosta puno ali kako ga je uradio vrijedi svake pare koju je ulozio svaka mu cast :cool:

lov2xlr8 je napisao(la):
samo ti 19ke neke prejebene stavi,pogledaj na etabeta.de tako nekako stranice upisi na google etabeta felgen,pa ces naci,tettsut model sa black inlays,ili jofiel x black.te felge na tvom autu stoje drama,ali ta felga je oko 500 eur komad,dok ove tomason ili neke replike mozes 19" uzeti za oko 2000maraka,bez guma naravno sve pricam.
i ovi sto kazu da 19ke nisu za nasih puteva,ne znam kako nisu,rasprava je metar bilo o tome.ko pazljivo vozi moze i na 24" voziti,a mati moja ili tudja ce i 14ke na vw polo polomiti.
sa 17 kad predjes na 18" u velicini neces razliku viditi,samo ces izgled novi dobiti,a kad bi stavio 20" ili 19",totalno drugo auto,nadji nekoga ko ima 5x112 ako je to promjer rupa,pa stavi samo jednu da vidis razlike,ma drasticna razlika.
da ne bude zabune presao sam 50 hiljada na 19kama :)

Druze evo bas sam malo gledao po forumima raznim i sve i izgleda da ce da padne na felne RS4 schwarz poliert 19'' posto svidzaju mi se a i passat sto ima na slikama prije je prejeben tako da jos za broj vece i ima da mu sjedu ko budali samar ma sada pazi cu koliko mogu mislim ko svoje i tako da nece biti problema nisam jedini koji vozi na velikim felnama a i sam kazes da si presao 50 hiljada tako da ne vidim problme samo sto ja dosta manje vozim auto ali u svakom slucaju idu 19 na njega kada dodzem kuci, prvo nisam mislio nisata da mijenjam jer mi se svidza onakav kakav je ali kad sam dosao na forum i poceo da citam postove i sta sve ljudi rade na autima jednostavno zagrijao sam se toliko da nije normalno tako da odluka je pala za nove felne i to je jedino sto cu da mijenjam jer ne zelim nista vise mozda samo ko sto mi je neko preporucio sa forma da pokusam da lajsne skinem sa vrata i to je to
u svakom slucaju stavljam slike cim legnu felne ;);)
pozzz

Kemo_T je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
samo ti 19ke neke prejebene stavi,pogledaj na etabeta.de tako nekako stranice upisi na google etabeta felgen,pa ces naci,tettsut model sa black inlays,ili jofiel x black.te felge na tvom autu stoje drama,ali ta felga je oko 500 eur komad,dok ove tomason ili neke replike mozes 19" uzeti za oko 2000maraka,bez guma naravno sve pricam.
i ovi sto kazu da 19ke nisu za nasih puteva,ne znam kako nisu,rasprava je metar bilo o tome.ko pazljivo vozi moze i na 24" voziti,a mati moja ili tudja ce i 14ke na vw polo polomiti.
sa 17 kad predjes na 18" u velicini neces razliku viditi,samo ces izgled novi dobiti,a kad bi stavio 20" ili 19",totalno drugo auto,nadji nekoga ko ima 5x112 ako je to promjer rupa,pa stavi samo jednu da vidis razlike,ma drasticna razlika.
da ne bude zabune presao sam 50 hiljada na 19kama :)

Ma Nedo samo ti 19- ske stavi i ne sikiraj se ,ima da ga lijepo popune, uostalom i kod mene su 19" ,prije su bile 17" a vjeruj da se ni sekunde ne primjeti razlika ,osim naravno u stabilnosti...Samo pazljivo i nece biti problema..

Druze tako ce i da bude idu 19" na njega 100 % odlucio sam se na RS4 schwarz poliert 19'' te mi se svidzaju nenormlano tkao da cu jos malo da pogledam ovih dana ako naletim na koje jos da vidim u svakom slucaju vidzat ces me po gradu hehehehe
pozz druze

Got2b je napisao(la):
passat je extra..samo par sitnica da se odradi i to je to :D

nek ti je sa srecom,i da se navozas:cool:;)

Hvala druze ;);) ma da mijenjat cu samo felne, skinuti lajsne i to je to

bmw 330d je napisao(la):
Hehehe Nedo jesi ti ustao na posao :lol: sinoc si do kasno surfao.. :D
A passat je masina vec sam vidjeo slike prije , stroj pravi ... A za felge vidi 18 ili 19 kako god bice dobro , ja sam isao na 18 na svom BMW I nisam se pokajao super izgleda..
Dobrodosao na forum ..
Pozdrav od Refke - MWR :icon_twisted:.

Druze ma ima da bude ko sto smo jutros pricali hehehe idu 19" i zavrsena prica :lol::lol:

pozzz







Nema labavo ,samo 19" ima da lijepo cucnu ,vidjet ces...







I ja mislim da necu pogrijesiti mislio sam da idem na 20" gledao sam po drugim forumima i sve je ok ali sta ja znam, 19" ce da budu sasvim dovolje za mene mislim znas i sam i kod tebe su isto tako :cool::cool:
 

DSA

Član
Što se tiče spuštanja čak ne moraš i ići na gewinde, pogledaj šta uradi jedan "običan" eibach pro kit -3 cm( slike koje sam ti poslao od momka iz Splita)...za moj ukus sasvim dovoljno
 
Član
Ma samo se javi Ameru i sve ce biti sredeno , a 19 cemu leci pravo ovaj gore passat na slici i na 18 izgleda super a ti kad nabacis 19 bicee bolid :123:..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top