Passat B6 2.0 T FSI DSG

Passat B6 2.0 T FSI DSG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
dobar passat,samo skini ove lajsne sa strana,bash mi nekako arizona tuning

ma vijerujem da je ko i obocni a kada si vec spomeno Arizonu hehe ja mislim da je od tamo i uvezen u Bosnu negdje heheheh a moram da vidim kako da skinem posto sam ja pravi laik u ovome mozes li mi ukratko da obijasnis sta i kako to ide ili ako ima vec tema o ovome da stavis link ;);) hvala unaprijed

gaga je napisao(la):
jel ovo amerikanac?
koliko izađe da se doveze?

extra je ;)

Druze da Amerikanac je samo sto ga nisam ja direktno uvozio nego sam ga ja uzeo u Dzug Auto posto su ga oni dobili u zamijenu za nekog Mercedesa mene je izasao kod njih kada sam ga kupio 32000 na cesti e gledao sam malo po netu i nasao sam dosta jeftinije u Americi oko 10 do 12 hiljada $ isto ovakav ko i moj i ja mislim da je prevoz iz Amerike brodom do Luke Ploce oko 1000 $ za kontenjer i onda naravno nase sto moras da paltis poreze i to opet nisam siguran ali mislim da ima neko ko tacno zna koliko to sve kosta prevoz;);)
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Prelijep je passat ,samo felgice druge da mu nabacis i bit ce mjera!!!!;)

Hvala druze evo bas sam sada napisoa u predhodnom postu i ja sam razmisljao o felgama i uzet cu ih 100 % sada kada budem u Bosni pa bi molio ako imate ikakavih prijedloga ili ideja za felge bio bi stvarno zahvalan :cool::cool:
 
Član
imas u Amera Volan firma,cijeli forum tu uzima,neke OZ crne fele, pogledaj u mene OZ MSW ,na taj fazon nesto,ako su vec 17 onda idi na 18 ,meni je sad krivo sto nisam iso na 18 :p
 
Član
nedo023 je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Prelijep je passat ,samo felgice druge da mu nabacis i bit ce mjera!!!!;)

Hvala druze evo bas sam sada napisoa u predhodnom postu i ja sam razmisljao o felgama i uzet cu ih 100 % sada kada budem u Bosni pa bi molio ako imate ikakavih prijedloga ili ideja za felge bio bi stvarno zahvalan :cool::cool:

Da vidjela sam taj post ,a inace nisam drug nego DRUGARICA hehe:icon_smile:
 
Član
Sandro je napisao(la):
ma pasat je sila, svidja mi se i unutra,
ko sto već rekose felgice i top je ;)

Hvala druze ;);) a za mijesec sam u Bosni i to mi je primarni cilj naci mu kakve dobre felgice:cool::cool:

GTI 16V je napisao(la):
nedo023 je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Prelijep je passat ,samo felgice druge da mu nabacis i bit ce mjera!!!!;)

Hvala druze evo bas sam sada napisoa u predhodnom postu i ja sam razmisljao o felgama i uzet cu ih 100 % sada kada budem u Bosni pa bi molio ako imate ikakavih prijedloga ili ideja za felge bio bi stvarno zahvalan :cool::cool:

Da vidjela sam taj post ,a inace nisam drug nego DRUGARICA hehe:icon_smile:

:lol::lol: e izvini nece se ponoviti :cool::cool::cool: pozzz

Astra je napisao(la):
imas u Amera Volan firma,cijeli forum tu uzima,neke OZ crne fele, pogledaj u mene OZ MSW ,na taj fazon nesto,ako su vec 17 onda idi na 18 ,meni je sad krivo sto nisam iso na 18 :p

Aha druze hvala ti bas cu sada da odem na njihovu web stranicu da pogledam malo a i oticu do tebe da vidim jer i meni se svidzaju nenormalno crne felne tako da ce one i da legnu sada samo moram da vidim dali da idem 18" ili cak 19" ne znam dali mogu uopste da stanu moram da vidim sa nekim ko se razumije jer ja sam teski pocetnik sto se tice toga :lol::lol:
 
Član
sve to pitaj amera, ima ga ovdje na forumu pa mu mozes poslat PM ili preko sajta od volana, on se razumije u dimenzije ET sve zivo ,18 mogu bez problema, a vjerujem da moze i 19 samo unaprijed provjerit profil gume da odgovora,tj. koji je preporucen od vw-a i et felge
 
Član
b848eb.jpg
 
Član
Astra je napisao(la):
sve to pitaj amera, ima ga ovdje na forumu pa mu mozes poslat PM ili preko sajta od volana, on se razumije u dimenzije ET sve zivo ,18 mogu bez problema, a vjerujem da moze i 19 samo unaprijed provjerit profil gume da odgovora,tj. koji je preporucen od vw-a i et felge

ok druze hvala ti u svakom slucaju a ja cu da kontaktiram Amela pa da vidim sa njim kako i sta bi mogao da malo osvijezim passata :cool:
pozz

GTI 16V je napisao(la):

uuuuuuuuu kako su dobre samo ja mislim da bi mu bas dobro sjele samo moram da vidim koju velicinu da idem dali da idem sa 18" ili 19" hehe posto se ja nista ne razumijem u te stvari
a tebi u svakom slucaju hvala na prijedlogu ostao sam bez rijeci :cool::cool: pozz
 
Član
ne razmislja o 18 nikako,19" ili 20" mislim da 20" mogu na passata bez da se rade rubovi.
jedino o cemu trebas razmisljati je ko ce voziti sve auto,hoce li svaku rupu utrefiti pa ces ih sedmicno mjenjati,druga stvar koja za to ima je kasko osiguranje za felge i gume,naknadno,pa si rahat,rokaj i lomi ih po rupama.
te pijaca lajsne mozes lako skinuti,vjerovatno su ljepljene,a odes do nipexa i sa danijelom popricas i vidis kako i sta,oni ti to mogu uraditi,o 18kama ne bi razmisljo na tvom mjestu,minimalno 19" :)
a te 17ke felge ostavi za zime,zimske uzmes i rahat si
kontaktiraj volan.ba na mail i pitaj u vezi felgi koje te interesuju,ima felgi mnogo vise nego na stranici :)
 
Član
extra pasonja,steta sto nije digitalna klima,onda bi bio perfekcija:cool:
sto se tice felgi,ja mislim da bi i 19-ke mogle na njega;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top