Passat B6 2.0 T FSI DSG

Passat B6 2.0 T FSI DSG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdravo zovem se Nedim imam 23 godine pa evo da prestavim i ja svog limenog ljubimca :cool::cool:
fotke.bhtuning.com
[/URL] [/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
joj ovih podmetaca ubise u oci...ostalo je ;)

hehe u pravu si samo morao sam neki kreten sijece drva stalno pred kucom i ima piljevine i kada god ulazim ostan mi na obuci ovako samo izvadim gumene i operem a njegove orginal su ispod ovih pijacarki :cool::icon_smile::cool::cool:
ali kada mu ukradem motorku onda vadim podmetace 100 % :lol::lol:

black_devil je napisao(la):
ajjjjj kako je dobar...;);)

hvala druze na lijepm rijecima :cool::cool: a bas sada sam gledao slika tvog pasata i stvarno je sila i svidza mi se bas kako si ga uradio od pocetnog kada si ga dobio ;););)
 
Član
kupi original gumene... a pasat je stroj... ado redbull ima istog amerikanca crnog 2.0 tfsi u tz...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
kupi original gumene... a pasat je stroj... ado redbull ima istog amerikanca crnog 2.0 tfsi u tz...

ma najgore je sto nisam ja kuci sada pa sestra ga voza da sam ja cesce kuci sredio bi ja sve te sitne detalje :cool::cool: a da vidio sam adinog i njegov je sila passat :cool::cool:
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
Super Passat Nedo... Rekao sam vec prije ..Cuvaj ga .. I dobro dosao na Forum..

Hvala Kemo takodze sam rekoa tebi za BMW vrh je majke mi :cool: sretno i tebi druze :123::123::123:

allroad je napisao(la):
ah evo ga u garazi :icon_smile:
prelijep je druze :icon_smile:

hehe druze jedva sam se nakanio da ga parkiram u garazu ko kada je daleko :lol::lol::lol:

u svakom slucaja hvlaa ;);)
 
Super Moderator
a hajd ne trosi valjda puno tako da ti nije problem do garaze otic :D
dobro salu na stranu ne znam ni ja puno oko foruma :D
nego stvarno koliko trosi bas me zanimalo uvijek
jer imali smo i mi par ponuda da uzmemo tog passata pa da znam za ubuduce :D
 
Član
dobar auto, samo trebaju neke druge felge, ovako izgleda ko svaki 2 na cesti, neke crne polirane , ali sve u svemu mrak!
 
Član
allroad je napisao(la):
a hajd ne trosi valjda puno tako da ti nije problem do garaze otic :D
dobro salu na stranu ne znam ni ja puno oko foruma :D
nego stvarno koliko trosi bas me zanimalo uvijek
jer imali smo i mi par ponuda da uzmemo tog passata pa da znam za ubuduce :D

hehe ma hajde naucit cemo a za potrosnju vijeruj mi da nisam tacno siguran posto i ja sam ga vozao samo 15 dana kada sam bio u Bosni pa sada kada dodzem na godisnji cu da vidim tacno kako i sta ide ali dok sam bio dole i vozao ga trosio je od 9 pa do 13 litara sve zavisi kako se vozi ali kod mene je vecinom bilo sve u maximalu jer sam ga kidao nenrommalno tako da je i torsio ali na boardcomp. mi je pokazivalo prosjek 10 litara tako da ne znam ni sam tacno :icon_question::icon_question:

Astra je napisao(la):
dobar auto, samo trebaju neke druge felge, ovako izgleda ko svaki 2 na cesti, neke crne polirane , ali sve u svemu mrak!

Bas mi je drago da je neko postavio pitanje o felgama jer sada sam imao u planu da uzimam felge e sada isto meni se svidzaju crne i tako sam mislio da uzimam samo neznam do koje velicine da idem posto ove na njmu su 17" pa bi molio sve da mi daju neke prijedloge za felge i ako imaju neke slike od passata sa boljim felgama bio bi mu veuma zahvalan;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top