Passat 5 ili Golf 5

Passat 5 ili Golf 5

Član
olensoner je napisao(la):
Ako nemas zenu, djecu nemas potrebe za Passatom, a meni licno je Golf bolji, pogotovo sa nekom boljom opremom ako naletis...

: ) ee, nemam jos zenu i djecu, ali meni iskreno nekako bolje lezi Passat, a i bolujem za njim, cak i ako je mozda bolji Golf po nekim karakteristikama, i mladji je ipak, i ako kupim Golfa mislim da cu opet bolovat za Passatom :D ...

Ali bas reko da se malo konsultujem sa drugim, vjerovatno su neki vec vozali ta auta, pa imaju bas iskustva vishe, koje mi moze pomoci i mozda me uvjeriti u jedno ili razuvjeriti i tako ....

Svaka informacija puno znaci ...
I zbog toga hvala svima, koji su komentarisali . . ;)
 
Član
uzmi ono sto ti zelis,kao sto kazes da bolujes za njim,nemoj da kasnije zazalis,najiskreniji savjet,sto se vozila tice tu su negdje,al pasat je avion :)
 
Član
meni je licno petica draza,i bolji mi je auto,sto ne znaci da ne gotivi passata,extra su to auta,samo mana im je sto ih neces naci sa nekom solidnom kilometrazom, to su auta za gustanja i duzih puteva,i tesko da su malo presla. Neki dan sam kod prijatelja u radnji gledao passata ove serije kao sto ti hoces, samo je 4motion,i oprema mu je boli glava,ima sve moguce,navigaciju i sve vragove. Pored takvog passata ne bi nikad pogledao golfa,kakav god da je
 
Član
Eee da bravo, tesko se odlucit, a sto se tiche kilometraze, inace su ta auta puno presla, doduse tesko je nac auto i da je u extra stanju i sve + mala kilometraza naravno za solidne pare, ja imam Golf IV, presla je oko 220 000, ali ko da i nije, moje misljenje je da je Svabo napravio taj VW svaka mu cast, tako da mi i neigra previshe ulogu koliko je preso, mislim nebi naravno nesto previse, hehe.....Ali vishe mi je bitno u kakvom je stanju ; ))
 
Član
welcome to the club 5+ :)
Ma puk'o si ti na pashu, tako je i mene osvojio a imao sam istu dvoumicu. :)
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
klasa govori sve kao sto neko rece,tako da bi ja definitivno uzeo pashu

;)

Merrro je napisao(la):
welcome to the club 5+ :)
Ma puk'o si ti na pashu, tako je i mene osvojio a imao sam istu dvoumicu. :)

maa "pasha" je car, jos da je "passat-a"( zenski rod) cero bi je do daske, haha

Jos treba odlucit kojeg ...;)
 
Početnik
po mojoj procjeni neces pogrijesit onaj sto je zela dao oglas jer pasonja je stvarno extra ima dobru opremu,motor,boja sve ama bas sve...malo "cuninga" i ima da bude super,,,imas primjer u marexovom..
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
po mojoj procjeni neces pogrijesit onaj sto je zela dao oglas jer pasonja je stvarno extra ima dobru opremu,motor,boja sve ama bas sve...malo "cuninga" i ima da bude super,,,imas primjer u marexovom..

Predobar je taj Zelin, ali je karavan tako da nista od toga :p
 
Član
Kupljen Passat 5 :icon_smile:

- Eh da ne otvaram novu temu imam jedno pitanje:

Na automobilu imam ugradjen fabricki alarm i daljinsko zakljucavanje, i naprimjer auto je otkljucan ja sjedim u njemu nesto oko radiona cackam :D, kad odjednom auto se samo zakljucava i poslije par secundi pali se alarm(valjda na moje pokrete u automobilu) .

Da li ima neka opcija na daljinskom, da se auto samo ne zakljucava i tako ne pali alarm, sam po sebi,hh ??

Imam jedan problem i sa DVD-om, radi sve, izadje display, ali se displej ne pali, da li neko zna u cemu je problem, jel rikno, ili je neki manji kvar ili slicnoo ?

Zahvalljujem unaprijed :cool:
 
Član
da znaju o kojem se passatu radi;

http://www.bhtuning.com/vw-passat-1-9-tdi-t-53508.html
 
Top