Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

Drug lijep Passat, feluge mi super stoje, ali ove "rore" mi nisu nešto ali svak'o ima svoj ukus. Uskoro bih mogao dobti konkurenciju ja se zanimam za jedan ovakav model, pa ćemo ih zakucavati ;) sretno s radovima...
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

@mafica .pwn - Vjeruj mi i moja su bili, dok ih nisam uzeo, al' znas kako ide nikad kraja tako da radi ciljam na 20" al' otom potom, sto se tice cijene prodao bi ih, pa ako si zainteresovan javi se na PP :icon_biggrin:

@Harli_team - Tnx, sto se rori tice to je 99% identicna replika W8, tako ne vidim razlog zasto nebi stojali ako vec postoje isti fabricki al' kao sto ti rece ukusi su razliciti.
Sto se tice konkurencije, uvjek sam za, zanimljivije je u svakom slucaju! ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

Ma kakve 20-ice, ti si lud, ovaj passat je mera izgleda perverzno:cool:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

ja sam reko da ce na kraju bit 22" ili 24" a stvarno nema potrebe al haj vidim ljubitelj si felgi pa samo naprijed a ovo za audija jos samo naprijed branik od audija..;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

Ma jok' nista od tog branika, samo neki detalji su u tom fazonu kao sto to Svabe rade samo sa mnogo jacim brendovima poput Porshea, Lamburgina, Bently felgi, volana i nekih detalja.
Sto se felgi tice 20" je plafon, al' otom potom, ako sta izleti, ako ne nista. :D
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

Evo jedna slika od kako je spusten, doduse morace ici gore 1cm naprijed jer mi kaci rubove pri punom namotavanju kako zbog ET-a felgi tako i zbog 235/35 profila gume.
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: NEW VIDEO

Evo i jedan VIDEO ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uUzH3L_UKJo&context=C4863c2eADvjVQa1PpcFNqgTFRV5UZ0DlqQ-EmZP26B5DiWMckBUM=[/video]
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

Brate stedis na slikama... Npr ova ubija
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/582211_333450193381871_100001506789751_906088_213222357_n.jpg
Inace, jbg pajo odlican!:cool:
 
Top