Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

bojim se samo dokle ce ici vise ovo sa felgama mislim na "velicinu" ti kao da se takmicis s nekim ko ce imati vece felge stavi onda ko na hameru 22 ili 24"...ja mislim da je ovo mjera i da izgleda prejebeno s crnim je nekako zatvoren...;)
 
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

Evo kad ti dosade 19ke :D

403602_323342621032050_104434632922851_1041781_1271737021_n.jpg
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

Hahahah, iskreno taj mi je od pocetka i bio kao neka vizija kako bi moj trebao izgledati, al' izgleda da sam malo otisao u krivom smjeru, doduse samo sa felugama, al' nikad ne reci nikad. :D

A evo kad ste vec obnovili temu, danas mi je pristiga ojedan detalj, u pitanju je satic FK koji ce zamjeniti vec postojeci koji se nalazi u pepeljari, montaza sutra ili za koji dan, uglavnom et' malo da se ponovi enterijer :D



U pitanju je mjerac vakuma, tako da cu probati nesto iskombinovati da ka spojim na vakum blow off-a tako da ce nadam se i imati funkciju, doduse nez. dal' ce ista znacajno pokazivati, al' otom potom. ;)

Evo jos koja usputna onako pomalo obradjena:










Et' toliko od mene, pozdravi i ujedno zelim vam srecnu i uspjesnu novu 2012 godinu! :cool:;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

evo za marexa dvije slicice reko u drugoj boji i naravno u crvenoj....:icon_smile:
424914038116493b1658oco.jpg

424914038116493b1658oco.jpg
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

@soffa - druze hvala za slike, ako bude kakvih promjena boje, onda samo MAT crna folija... :cool:;)

@Frenkie-3B - Tnx. Druze! ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

Nisam dugo nsita pisao, pa evo da osvjezim i ja mao temu.

-Xenon 4300k u kratka svjetla
-SMD Led H3 (35 dioda) u maglenke
-Black Angel Eyes Farovi
-Satic pritiska vakuma
-Volan AUDI S8 (Trokraki)










Zaboravio sam gore napomenuti da se jos nesto "Brikuje" evo u pitanju je prepravka postojeceg satica koji se nalazio u sklopu pepeljare, ovoga puta je nesto ekstremnije:

Slike ce sve reci i naravno ovo nije konacnica u pitanju je samo kostur.




Zatim, evo par slika nakon montiranja farova:









To je to, montaza volana ce biti sad za vikend ( ako uspijem pomjeriti auto :D ) nadam se.
Takodje ujeno bi trebalo finalizirati ove nosace za satice, stim da mi fali jos jedan satic, pa ujedno ako neko ima nesto slicno poput ovoga sa slike neka javi da pazarimo.
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

svaka cast Boka, samo naprijed, meni jedna od najdrazih garaza, uvijek extra update;)
 
Legend
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

ne svidja mi se ovo mjesto za chukice, puno bolja opcija je bilo da si ih stavio u puhaljke.. kao kod ivice na cupri..
ostalo vrh, nema dalje..
ganjaj navigaciju, obavezno :cool:
bose ozvucenje
i ove kromirane lajsne na krovu i oko prozora, da bude mejera :))
 
Top