P:potrosnja audi jaje 1,8 ????

P:potrosnja audi jaje 1,8 ????

Little Dragon je napisao(la):
ja sam radio prije kod Dine u Sportcar-u dok je jos bila crna dok sam se mogao popeti gore :D on je dobar maistor moze ti dosta toga reci a za ostale ne znam auto mi se ne kvari tako da ne posjecujem te maistore tako redovno hahaha

jel to onaj na dobrinji kod kedasa ili?????a ti ne vozas,sta ce se kvariti,ja svaki dan 200,300 km..
 
ako nije bilo i vise hahahah
Prodjes fabriku ides gore uz one krivine , prodjes pored hose ili amka zaboravio sam koji je vec granap i samo pratis tok ulice znaci ne ides lijevo nego pravo pored tog marketa , na vrhu skrenes kod kontejnera desno ne uz brdo nego desno i samo pratis ulicu pojavit ce ti se sa desne strane
 
Little Dragon je napisao(la):
ako nije bilo i vise hahahah
Prodjes fabriku ides gore uz one krivine , prodjes pored hose ili amka zaboravio sam koji je vec granap i samo pratis tok ulice znaci ne ides lijevo nego pravo pored tog marketa , na vrhu skrenes kod kontejnera desno ne uz brdo nego desno i samo pratis ulicu pojavit ce ti se sa desne strane
Amko je,a moras desno kod kontejnera,gore je zabrana :pPPP,dobro da znam,je neka šupa ili pise radiona ??
 
Član
imao ga komšija 55kW i trošio mu 7 litara.. ali je redovno održavan i sve.. ugradio mu plin i trošio malo više nekih 8 kg plina :D
 
Član
ne savjetujem ti astru F...hrdjaju isto kadetti...ja vozim astru G,ona je kao malo bolja,al nikad se kutarisat opel te lose limarije...sa astrom G su uveli neke klince zastite i to,al opet mi je sumnjivo...astra F pohrdja ako je ostavis da prenoci kraj miljacke jednu noc
 
Astra G ima podcicani lim , a to za hrdju je totalna glupost , znaci ko imali pazi i brine se o svom autu to mu se nece desiti posebno na Astri G , Astru F ima prijatelj inace momak je radio u Opelu i evo vozi je vec duzi period a ne zali se niti na lim a ni na motor i slicne stvari , tako dok se ne provoza i iskusi nemoj rekla kazala
 
Little Dragon je napisao(la):
Astra G ima podcicani lim , a to za hrdju je totalna glupost , znaci ko imali pazi i brine se o svom autu to mu se nece desiti posebno na Astri G , Astru F ima prijatelj inace momak je radio u Opelu i evo vozi je vec duzi period a ne zali se niti na lim a ni na motor i slicne stvari , tako dok se ne provoza i iskusi nemoj rekla kazala

:icon_exclaim: jajeeee
 
Top