Osijek Street Race Show No_2

Osijek Street Race Show No_2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mrvica je napisao(la):
Aj vi napravite trkju jedno 3 dana da se izvozamo gore ko ljudi..;););)
Uglavnom vidimo se u osijeku 17.....:cool:

Vrlo rado. Na žalost, to još nije moguće zbog financijskih i logističkih uvjeta.

Ali dogodine se priprema znatno širenje, tako da vožnji neće nedostajati.
 
Član
PRAVILA I OBVEZE

1. Ulazak na pistu je na VLASTITU ODGOVORNOST

2. Svi vozači dužni su poštivati odluke organizatora. Nepoštivanje istih znači trenutno udaljavanje sa piste.

3. Organizator može udaljiti pojedinca sa piste bez objašnjenja.

4. Organizator nema nikakvu obvezu prema bilo kojoj osobi unutar piste u slučaju nesretnih slučajeva ili drugih neželjenih situacija.

5. Svaki auto koji nije potpuno serijski mora biti prerađen na način koji ne ugrožava vozača ili suvozača. (npr. oštri rubovi u prostoru vozača ili suvozača, neprimjerno ugrađeni pojasevi, itd.)
6. Pregled vozila vršit će organizator i prema vlastitoj presudi odlučit o sigurnosti prerada

7. Dopuštena je uporaba slickova, semi-slickova i serijskih guma

8. Obavezna je upotreba kaciga za vozača i suvozača u autima sa ugrađenim zaštitnim kavezom koji obuhvaća auto ispred prednjih sjedala.

9. Važeća registracija nije uvjet za pristup natjecanju.

10. Auti koji ne voze ili čekaju svoj red na stazi, moraju u svakom trenutku biti parkirani u boksu, dok ih organizator ne pozove.

11. Auti koji se kreču po boksevima, to smiju raditi sa brzinom ne većom od 10 km/h (brzina sporog trčanja).

12. Zabranjeni su burnout-i, doughnut-i, i slični manevri bilo gdje na prostoru održavanja eventa.

13. Zabranjena je vožnja po stazi u suprotnom smjeru od onoga koji je propisan.

14. Zabranjeno je zaustavljanje na stazi u bilo kojem slučaju, osim ako se radi o kvaru automobila koji onemogućuje nastavak vožnje.

16. Pojedinačni izlazak na stazu ograničit će organizator prema vlastitoj prosudbi.

17. Prašina, kamenje, ulje ili bilo koji drugi element koji može ugroziti sigurnost vozača odmah se prijavljuje organizatoru.

18. Svaki sudionik ima obavezu za sobom očistiti svoje smeće i ostaviti prostor takvim kakav je bio pri dolasku.

19. U svakom autu je dozvoljen jedan suvozač, koji mora sjediti na primjerno uređenom suvozačkom sjedalu.

20. O načinu odvijanja same utrke, vozači će biti informirani na SASTANKU VOZAČA.
 
u duhu najava za proslu trku :icon_biggrin: evo i par najava sta ce se moci vidjeti u osijeku...

za razliku od proslog puta, ovaj put mozemo ocekivati skoro puni sastav iz zagreba..
- edo , malibu
- vice, golf 2 vr6 turbo
- dario lj., corrado 1.8 turbo
- mario, corsa ex konopek
- dario n., corsa turbo
- ivan, tipo turbo
te jos mnoge druge...

tu ce biti i skoro cijeli sastav iz srbije sa cca. 25 auta !!
valja izdvojiti..
- blazevic, porsche
- petosevic i zet (blagojevic :icon_biggrin:) mercedes amg
- pusonja, impreza
- broz, sierra cosworth
itd,itd...
dolazi i zeleni posrche iz NP...

iz slavonije, tu su sigurno
-konopek, kadett c turbo
-hardi, golf 1 turbo 4x4
i jos mnogi drugi...

od nas iz bih ici ce vjerujem takodjer veliki broj takmicara,
ekipa iz ak retro se vec prijavila, a vjerujem da ce i basta opet sloziti kadett-a i doci...
koliko znam, organizatori trke su u mostaru dogovorili i dolazak hote, a u osjeku su dozvoljeni i racing slikovi, tako da ...

sve u svemu, ocekuje se preko 100 takmicara (prosli put bilo 91!), i trka ce sasvim sigurno biti pravi spektakl za kraj sezone!!

iskreno mislim da na gripu u osijeku nije nemoguce i da rekord padne, ako kandidati za obaranje ne budu imali problema sa autima...

svima koji budu u mogucnosti preporucujem da posjete ovu manifestaciju, jer ce se stvarno imati sta za vidjeti...
 
Član
gdje ovo tacno dodje u osijeku, ako neko ima mapu ili nesto slicno bio bih zahvalan:icon_smile:
 

GTC

Član
:cool::cool::cool:
nadam se da cu moć doć jer je to ipak 600 km od Solina :cool::cool:

ma zezam se doć ću, samo triban nać nekoga da ne idem sam...i klasa 14 je moja ! :D tj Vectrina hehehehe
 
Član
ima li iko iz Novog Sada da visi na ovom forumu a da ce ici u Osijek???:D

neznam koliko ima km do tamo, a ne isplati mi se dolaziti nazad u BiH pa opet u HR:icon_biggrin:
 
Član
online-2.png
 
Član
zanimaju me dvije stvari i treba mi 100% tacna informacija .

Dakle da li se moze voziti na full slikovima .

I da li ce doci kadet sa audijevim motorm . NE znam vlasnika zao mi je .


HVALA
 

IGY

Član
serialgf je napisao(la):
zanimaju me dvije stvari i treba mi 100% tacna informacija .

Dakle da li se moze voziti na full slikovima .

I da li ce doci kadet sa audijevim motorm . NE znam vlasnika zao mi je .


HVALA

u Osijeku se moze voziti na full slikovima, i mislim da je to vec rijeseno cak i za proslu trku kad je bilo govora oko toga
mada je i potvrdzeno u Mostaru isto
sto se tice Moraveka kadet-audi on nece biti tu, ali auto ce biti prema bar do sad potvrdzenim info
 
Član
full slikovi su dopušteni. Što se Kadetta V8 tiče, g.Vlado Moravek (vlasnik) na žalost neće biti na SRu (svatovi) ali će auto biti prisutan i voziti će ga drugi vozač.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top