Osijek Street Race Show No_2

Osijek Street Race Show No_2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTC je napisao(la):
:cool::cool::cool:
nadam se da cu moć doć jer je to ipak 600 km od Solina :cool::cool:

ma zezam se doć ću, samo triban nać nekoga da ne idem sam...i klasa 14 je moja ! :D tj Vectrina hehehehe

Idu ti marin i ante tako da nisi sam....;)
 
Član
vidimo se tamo ABD danas sam bio u osjeku kupovao woofer, e sad jel moze ko da mi objasni gdje se odrzava event unapred hvala
 

IGY

Član
Davor_ je napisao(la):
vidimo se tamo ABD danas sam bio u osjeku kupovao woofer, e sad jel moze ko da mi objasni gdje se odrzava event unapred hvala

kad prodzes OMV pumpu sa desne strane je, ides samo ravno i kad naidzes na veliki kriz drveni sa desne strane, nekih 500 metara od OMV-a tu je pista
mada to ce u subotu ujutru sve da gori tamo, kao i prosli put, samo prati prvi sredzeni auto i dovesce te do piste:D
 
evo par zvanicnih informacija objavljenih na forumu organizatora...

Svi smo vidjeli što drifteri rade na CDCu, ali to nije razlog da to ne vidimo još jednom!

Veliko mi je zadovoljstvo najaviti najbolje driftere iz Hr, i posebnog gosta iz BiH. dečki će za Vas složiti mali Show program, i naravno nezaobilazni..

DRIFT TAXI

...

I sa Street Styleom idemo dalje.. Ali ovaj puta malo drugačije. Od brojnih pravila imamo samo gužvu, a automobili se ionako slažu da bi bili atraktivni nama i ljudima oko nas, stoga..

-Jedina komisija ovoga puta će biti POSJETITELJI!
-Kako ćete dati svoj glas? Jednostavno, ubaciti ćete svoju ulaznicu u Vama najljepši automobil.
-Proglašenje pobjednika (naravno, tri mjesta) će biti po prebrojavanju glasova u 16:00h

-KOTIZACIJA: 100kn

-SPONZOR STREET STYLEA, vaš i naš AutoSound!

-Prijave će se vršiti usporedno sa SR prijavama, do 10:00h.

...

idemo sa 5 klasa kao i prvi put....po db-drag pravilima jer su puno jednostavnija...s tim da ćemo mi male izmene napraviti radi samih takmičara....

mini STREET
street A
street B
street C
PRO

pa ukratko:mini će biti svakodnevni auti,koji se ne takmiče inače ili oni koji imaju slabiji set-up koji svaki dan slušaju...
street će biti po pravilima db-draga jer je najjednostavnije.....
i PRO...tu bude svašta dozvoljeno pa trpajte sve što stane u auto....zidove,pojačala,akumulatore....šta god...samo peglajte....
jedina stvar će biti da u svim klasama auti mogu raditi,takmičari mogu biti u autima sa zaštitnom opremom na vlastitu odgovornost i nema nikakvih ograničenja za hz i to je to....
ako ima ko šta da pita...tu smo Dule i ja,pa da vam odgovorimo...i to je to...pozdrav svima,i vidimo se ponovo....

kotizacija je simboličnih 100 kn.....nagrade,šampanjac i butelje vina(da se posle zalijemo),nagrada i za najglasnijeg na susretu,a možda i za najtišeg.......i Auto-sound je obezbedio neke male nagradice,o tome ću još da napišem kad mi se javi šta će to biti....ali uglavnom bit će i neke sitnice još....
LP....vidimo se...

ako neko kasni neka nam se javi....+385-99-2143-555

...

AKS za sve natjecatelje i goste OSIJEK STREET RACE SHOWA No_2 organizira WELCOME PARTY..

lokacija: caffe bar FOCUS (Čepinska ulica, Tifon, Ford)
vrijeme: 20:00h pa dok ne završimo..
program: gledanje video snimke prošlog SRa, poklon "1na1" video produkcije; GRAH za goste koji će nam doći gladni, pričanje lovačkih priča nakon par piva..

Dakle, svi natjecatelji i gosti koji će doći u petak, neće vam biti dosadno..

...

INFO.png


...

i jos jednom napominjem, sa svih strana stizu najave dolaska i ako posluzi vrijeme ovo bi vrlo lako mogao biti najveci race ove godine ...

jos samo 9 dana..
:123:
 
Sead moj lijepi mi je javio ako želim da idem na race da mogu sa njima ali nažalost Seade sitvacija je takva smrtni slučaj u porodici
 
neko je trazio lokaciju...

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=hr&geocode=&q=%C4%8Cepin&sll=37.0625,-95.677068&sspn=22.014656,56.513672&ie=UTF8&hq=&hnear=%C4%8Cepin,+Hrvatska&ll=45.54429,18.633199&spn=0.009468,0.027595&t=h&z=15
 
Početnik
kakva je situacija sa polaskom iz Sarajeva?

za petak popodne lagano 5-6 sati da napravimo kolonu?

ja sma gledao malo rute, ispadne preko doboja-samca-djakova i preko tuzle, orasja, vukovara skoro isto KM razlika mozda 10 pa neznam sta mislite???
 
pa i ja sam kontao taman da tako nekako se krene..
mislim da je 17.00 sa OMV-a na barama ok za polazak..
ne bi trebali kasnije kretati da se ne oduzi..

ako krenemo oko 5, taman smo gore oko 22.00 (sa pauzama i kaficama u putu..)

put preko tuzle je meni ok..
ovim preko doboja nisam nikada isao, ali ako je bolji mozemo i njime, meni svejedno ;), samo nek neko drugi onda vodi kolonu..

trebamo se skontat u ovih dan dva, pa da se objavi kad je kretanje i odakle, jer ici ce cini mi se dosta auta iz SA, pa da ljudi mogu planirat ko zeli u kolonu do gore..
 
Početnik
pa realno 5-6 sati treba zavisno od uslova, put preko doboja je dosta ravniji, nema karaule, nema nesto puno guzve , a tad ne bi trebalo ni kamiona da bude puno , ne znam i meni je svejedno ali eto recimo da bude u petak 17.00 polazak sa OMV-a.
hajmo redom spisak auta ko ide :

1. Muha
2. Silverstar
3. ???
 
muha je napisao(la):
hajmo redom spisak auta ko ide :

1. Muha
2. Silverstar
3. tiro
4. dino
5. redline
6. helja
7. kina
8. hota
9. ...

koliko znam, ici ce i hota sa nama u koloni, ali to jos nije 100 %, tako mi je receno juce...
 

IGY

Član
1. Muha
2. Silverstar
3. tiro
4. dino
5. redline
6. helja
7. kina
8. hota
9. Igy
10....

samo sto ja nemogu krenuti prije 6 nikako jer sam na poslu do tad
ako krenete u 5 vozite polako da vas pokusam stici :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top