opet gorivo poskupilo

opet gorivo poskupilo

Početnik
mara- je napisao(la):
Izvini, ali standardna šuplja za VW. Ispade da ti na otvorenom troši 4 litra a gradu 5. Niđe veze, tj. nema šanse.

NAdjemo se na pola puta izmedju tebe i mene.Ispraznimo totalno rezervar,naspemo za 10km,ako predjem 100km sipas mi pun,ako nepredjem ja tebi sipam pun ;)
 
ja se kajem sto sam marku u auto ulazio bolje da sam bicikl popravio :lol::lol::lol::lol:

sinoc je cijena na hifi bila BMB 95 2,40 ; Euro 4 2,45 i Euro5 2,50 vidjet cu bas hocel opet skocit cijene sutra

nemam neku veliku potrebu za autom pa ga i ne vozam

samo cu jedno rec da sam zaboravio vozat auto sa punim rezervarom :lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
mokeBass je napisao(la):
:lol::lol::lol:posteno ti sarajlic predlozi, e haj sad ako smijes

A nije drug,jbt sta imam lagat,nece mi niko dat para sto lazem a i samog bi sebe zavaravo.Znam koliko predjem,ja sam razmisljao promijenuti auto,tacnije bio jedno i kupio ali kad se skontam kolika kriza dolazi tj vec je sada zasto da se pruzam vise nego sto sam dug.Ovako vozikam SDI-a,mala potrosnja,rega i odrzavanje jefftino i sve super.A ovo za prijedlog,ako hoce docu 100% jer znam koliko predjem i pratim svoje troskove.Za cenera odem i vratim se iz zenice a to je 100km otvorene voznje,jest da neide ko tdi ili benzinara neka ali brate bolje sporije ali jeftinije i svaki dan koristiti auto ;)
 
Član
Sad treba kupovati pile, sestake,osmake,dvanestake....benzince sad ce biti naj jeftiniji .Ovo je super :icon_biggrin:

Mozda sad jeftino nadjem i kakvog ocuvanog VRa da ubacim :icon_biggrin:
 
Član
Ma da bude 3km opet će se isto vozati...svi kukaju a sve više auta na cesti...ja nisam primjetio da je nešto manje auta, da neko manje vozi i sl
 
Član
poceli cijene dizat kad sam uzeo masinu kako treba,,,osjeti se brate po dzepu da valja:icon_mad:
 
Član
aServis je napisao(la):
Ma da bude 3km opet će se isto vozati...svi kukaju a sve više auta na cesti...ja nisam primjetio da je nešto manje auta, da neko manje vozi i sl


gorivo ti nema veze samo sa autima, sve ce poskupit.
 
Kod nas još nije poskupilo, benzin 95 je 2.40KM; otišo i nasuo za 50KM, reče mi pumpadžija da sutra poskupljuje al ne zna tačno kolko.
 
Član
Pa kako kod vas nije poskupilo kod nas je prije par dana dizel poskupio sa 2.5 na 2.55 i na omv 2.6 nece valjda opet sutra dici na 2.65 :icon_question: A 98 isto tad poskupila na 2.5, odnosno 95 na 2.45 na Petrolu. Na omv 95 2.45, a 100 2.55
 
Član
samo sarajlic ima sdi-ja na forumu :)... prije je moglo sa cenerom 100 al sad ne moze nema sanse... 3,8x litara za cenera dobijes...
 
Franki je napisao(la):
Pa kako kod vas nije poskupilo kod nas je prije par dana dizel poskupio sa 2.5 na 2.55 i na omv 2.6 nece valjda opet sutra dici na 2.65 :icon_question: A 98 isto tad poskupila na 2.5, odnosno 95 na 2.45 na Petrolu. Na omv 95 2.45, a 100 2.55

Kod nas je ova cijena već odavno: benz 95 2.40, a dizel 2.45/50
 
Top