opet gorivo poskupilo

opet gorivo poskupilo

Početnik
U znak protesta na aktuelno poskupljenje naftnih derivata, vozaci i dalje toce za cenera :cool:
 
Samo neki sisaju, nek bude i 5l, nebi drugacije ni izasao iz auta:lol:

Mozemo samo gledat kako nas gule, i kvit! Treba ljudima para, sad ce izbori, treba za predizbornu kampanju! Znaj i oni kad da dignu, sad ce proljece, sad ce poljoprivrednici u njive, sad se i goriva najvise trosi:icon_mad::icon_mad:

Mamicu im jarecu:icon_mad::icon_mad:
 
Član
JEL MOGUCE JBTE:icon_mad:

http://www.rtvslon.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=2694:ponovo-poskupljuje-gorivo-u-fbih&catid=1:vijesti&Itemid=5


U NAREDNA 3 DANA OPET ZA 5 FENINGA POSKUPLJENJE:icon_cry:
 
Član
Ljudi uskoro prodajem leglo cane corso a ti psi traze 5-6 kilometara dnevno pjesacenja kupite sebi drustvo i imate 2 razloga za pjesacenje psa i cijenu goriva :D
 
http://www.saznaj.ba/vijesti/bih/clanak/Nude-se-za-20-KM-Sve-vise-prostitutki-na-putevima-u-RS/6579

ala volim kad godina izda, sve poskupi, pojeftini piz*a :)))
 
Član
Ima ljudi u ovoj temi što smatraju da je ovo udar na luksuz. Nisu ni pomislili da ima ljudi što ih auto hrani i što idu sa njim na posao. Može se i prošetat do prodavnice, ne kazem ja, ali auto danas treba ma koliko drugi smatrali da je to luksuz.
Nece nitko sa kerom setat do posla 10-15 km svaki dan, a kako su krenili srozat ce nas na taj nivo.
 
Član
sto se mene tice boli me mogu pjeske nisam se rodio u autu ali sa poskupljenjem goriva sve ce ostalo da ode u 3 pm od hljeba do jebenih zvaka a plate ostaju iste :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
AmmaR84 je napisao(la):
sto se mene tice boli me mogu pjeske nisam se rodio u autu ali sa poskupljenjem goriva sve ce ostalo da ode u 3 pm od hljeba do jebenih zvaka a plate ostaju iste :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ne mora znacit, mozda ce i plate smanjit..
 
Član
Oggy je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
sto se mene tice boli me mogu pjeske nisam se rodio u autu ali sa poskupljenjem goriva sve ce ostalo da ode u 3 pm od hljeba do jebenih zvaka a plate ostaju iste :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ne mora znacit, mozda ce i plate smanjit..

:lol::lol:
 
Član
Oggy je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
sto se mene tice boli me mogu pjeske nisam se rodio u autu ali sa poskupljenjem goriva sve ce ostalo da ode u 3 pm od hljeba do jebenih zvaka a plate ostaju iste :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ne mora znacit, mozda ce i plate smanjit..

:lol:
 
Top