----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Garage

Stigao izvjestaj iz radione...Cali je dosla sa probne voznje.Auto je nevjerovatan.Na 2500 o/min raspolaze sa tolikom snagom i momentom da je skoro nemoguc za voziti.Totalna eksplozija snage.Pri svakom minornom dodavanju gasa u drugoj , trecoj ,baca guzicu i pocinje let.....nevjerovatno.Na ovom cipu i poslije mapiranja ima sigurno blizu 300 ks.Turbina je na 1.1,nismo smjeli u overboost.SM Chip tuning,skidam kapu. ;)
e sad...losa vijest....Chip mora van,jer mi servis ne prizna garanciju na BILO KAKAV RAD.Rizik je prevelik,nazalost,moracu je rascipovati.
Ostace lagani trnci kroz ruke i nada da ce Cali kod mene preci barem 50000km.
Do tada,SM chip ostaje u ladici.......:D
 
Član
RE: Opel Garage

Pa ne znam vidjecu kad ga skinem.I ne bi trebala ici puno losije,204 KS serijale je ipak puno.....
 
Član
RE: Opel Garage

Sve je smontirano,Turbak je presao vec 200 kilometara.Zvonila je cijela Gradiska......Bice mali video veceras....
 
Član
RE: Opel Garage

Razradjivanje u poodmakloj fazi,prvo ulje vec je vani...
http://www.youtube.com/watch?v=bk7192lazW4
Na drugom ulju smo dali malo oduska.Ne smijem je jos stiskati,al evo kako izgleda treca brzina sa pola gasa.Recimo,pretjecanje auta.....
http://www.youtube.com/watch?v=Hj70ATAYbYk
Moram napomenuti da smo i ovdje bili njezni s gasom....
Chip ide van definitivno,bolje je nego da napravim stete.Ne bih izdrzao da ne pritisnem do poda,a onda ode sav trud uzalud.
 
Član
RE: Opel Garage

Problemi su iza nas,konacno.Majstor Basta je velikodusno pomogao(u stvari,uradio sve sam) sa Angelima.Rekoh,da pazarim onda i Xenone od njega ,red je.

Priupreme za izlazak na cestu...

Bit ce videa,i svega ostalog.Posao tek pocinje.Bitno je da ponovo jedemo cestu....... :pivica: :pivica: :pivica:
 
Član
RE: Opel Garage

U subotu sam u Sarajevu na predstavljanju klubova za sezonu 402,pa ko hoce da vidi izbliza....:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top