Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
uzmi par guma i objesi spagom na ovaj gore fazon :D

slicno ovome;

bmw-bumper.jpg


heheh
 

IGY

Član
odes u opstinu, i kazes hocu da zakupim parking mjesto ispred svoje zgrade
platis, dodzu cike ocrtaju, stave x da je zabrana parkiranja osim za vozilo sa tvojim registarskim brojem

ako se neko parkira zoves pauk sluzbu koja u tom slucaju radi 0-24 i on ode u roku par minuta



odes u opstinu, i kazes hocu da zakupim parking mjesto ispred svoje zgrade
platis, dodzu cike ocrtaju, stave x da je zabrana parkiranja osim za vozilo sa tvojim registarskim brojem

ako se neko parkira zoves pauk sluzbu koja u tom slucaju radi 0-24 i on ode u roku par minuta
 
Član
Najbolje rjesenje ti je ovako nesto montirati na parking. Dodjes parkiras dignes i gotova stvar
Scissor_Lift_SLS207E_7000LB_3_2Ton.jpg

:D

Ali digni sto vise da ne mogu dohvatiti tockove da odvrnu;)
 

IGY

Član
Little Dragon je napisao(la):
Jel to provjereno i predpostavljam da se to nesto placa , mjesecno ili jednom na kojem je pricipu?

provjereno 100 %, sad koliko se placa ne znam, i placa se na godisnjem nivou
 
Član
Docu ja sa jaranom veceras po to,taman vreca treba jbg BMW zadnja vuca a i gume su mu pravo celave bas nam dobro doslo :D:D
 
Legend
Ne razumijem, kad vec ne vozis auto, zasto nisi platio nekom garazu, parking ili bilo sta da se ne sikiras..
koliko znam na kosevskom kruzna garaza, mjesec je oko 50-80km , par mjeseci dok ne vozis auto i rjesio si probleme
mislim toliko para srokati u auto i onda gledat kako ti ga debili udaraju dok se pokusavaju parkirati mi nema smisla nikako ali eto..
 
Bio u garazi prosle godine , vjerovatno nisi citao temu ali me covjek izradio za garazu ove godine bilo je namjenjeno da bude opet u njoj . Auto ne zelim ostaviti daleko od kuce a u mojoj mahali imas 3 garaze za koje znam da su sigurne da mogu mirno spavati , ostalo je sve kocka . A bila zima ili ne i ljeti kad je parkiran udarali su me tako da nije do mene do ljudi je ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top