Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo jedno bahatno parkiranje , nedavno sam uzeo 80km momku koji me rikvercom udario u branik , ja ne znam sta je s ovim ljudima vise to niko ne gleda . Ovaj sa volvom se uglavio jedva fico stane al on se naguro morao je nedaj boze da je platio negdje parking :icon_eek: I naravno ja sam morao otkiriti svoje auto i pomaci ga malo nize da me majmun pri izlasku ne bi zveknuo jer mu je ista sitaucija pozadi nema cenat :lol:

 
Član
jao brate,
tuga...
ja ne mogu da zamislim koliko je tesko parkirati u tvojoj mahali, cesto te se setim kako se mucis sa bahatim komsilukom.
Bas sam skoro spominjao tvoj komentar sa bodljama na braniku koji ces da ugradis kad poludis... :D
Meni nema ko da ogrebe auto nego se kradu i skidaju delovi pod videonadzorom i alarmom odmah uz najprometniju ulicu,
zivim na Skenderiji a placam parking na Vrbanji gde mi vlaga i led unistavaju auto.

Ovo je cena zivota u centru grada!
 
Ma joj haos koliko je ovaj nas narod bahat . Auto je bilo skroz gore iza volva i sve malo po malo spustili su me do ulaza . Kad god dodjem moram micati auto , onda me udare i pobjegnu a ja od policije nemam koristi nikakve. Imam neke 3 gume sa kojima cuvam mjesto inace pa cu sutra da ih napunim kamenicama i blokovima i da stavim iza i ispred auta.
 
Član
mozda je lik mislio udareno auto pa pokrio neko pa i on da se nasloni...ja bi nesto pozadi stavio 30-40cm i nek se nasuce nek podere hladnjak kad je majmun i tako parkira..
 
Taj nema za parking de čovjeku napravi mjesta :lol::lol::lol:

Tebi je najbolje da napraviš šta od metala ugradiš na praking mjesto, fkt ne znam kako se zove to sad, ali uglavnom može se podići i zaključati kad nisi tu, kad se vratiš samo poravniš i parkiraš, ja to planiram sebi raditi u Bihaću, iako nije ni blizu tvog ali ima hajvana.
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Taj nema za parking de čovjeku napravi mjesta :lol::lol::lol:

Tebi je najbolje da napraviš šta od metala ugradiš na praking mjesto, fkt ne znam kako se zove to sad, ali uglavnom može se podići i zaključati kad nisi tu, kad se vratiš samo poravniš i parkiraš, ja to planiram sebi raditi u Bihaću, iako nije ni blizu tvog ali ima hajvana.

jeste druze da je to njegovo privatno, ne moze na ulici tek tako postavljati. to sto raja postavi gumu, blok i sl. za to ti ne mogu nista, ali da postavis one ko stubice sto se mogu podici i spustiti, pretpostavljam da mozes dobru kaznu popiti...
 
emir_89 je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Taj nema za parking de čovjeku napravi mjesta :lol::lol::lol:

Tebi je najbolje da napraviš šta od metala ugradiš na praking mjesto, fkt ne znam kako se zove to sad, ali uglavnom može se podići i zaključati kad nisi tu, kad se vratiš samo poravniš i parkiraš, ja to planiram sebi raditi u Bihaću, iako nije ni blizu tvog ali ima hajvana.

jeste druze da je to njegovo privatno, ne moze na ulici tek tako postavljati. to sto raja postavi gumu, blok i sl. za to ti ne mogu nista, ali da postavis one ko stubice sto se mogu podici i spustiti, pretpostavljam da mozes dobru kaznu popiti...

Fkt bez veze situacija da ljudi oštećuju imovinu tuđu i da nestanu bez traga i glasa, ali ljudskosti se nema mrve jedne, stvarno to po Sa je jedno manje haotično stanje, živa borba da čovjek očuva auto...
 
Ma to je vise bahatost , sta ce kod mene u ulici se dosta stanova renovira i onda radnici dodju sa firminim autom koje je kao lesh i sta ce se on sekirati hoce koga da udari. Jednostavno uglavi ga gdje mu je volja jos sebi izguravanjem napravi mjesto. Bas sam sad se malo vozao i vidim da me opet neko zakacio u zadnji branik nova ciza se pojavila
 
Član
Preporuka
bumper_bully_rear_bumper_guard.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top