Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja sam malo senilan ne znam jesam li te vec pitao , sto se tice liftera jesu li mozda tanji od one prve serije , ja davno kad sam ih imao prije 2-3 godine bili su dosta debeli i malo dignu haubu i vide se kad gledas s strane ono ne nalegne fino kao da smeta pa me zanima jesul ipravili tu gresku


onako sta znam, tanji si recimo od klasicnih amortizera sto drze gepek, znaci nsu uopste debeli, haubu dignu prilicno visoko, i jbg za sad sluze jos uvijek bez problema :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
nisam mislio kad otvoris haubu da je dignu to je ok nego kad je zatvorena zbog same debljine liftera odgine malo haubu

ahaa, ne ne, kod mene je isto sve, lezi kak treba
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Moze link na PM ako ti je ostao odakle si narucio predpostavljam ebay

Meni bi takodjer trebali lifteri, pa ako mozes reci odakle si ih narucio?

Sto se tice Astrice, malo po malo i dodje u pravo dobro stanje, tocnije, fino ti ide sredjivanje... ;)
 
Član
g0go je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Moze link na PM ako ti je ostao odakle si narucio predpostavljam ebay

Meni bi takodjer trebali lifteri, pa ako mozes reci odakle si ih narucio?

Sto se tice Astrice, malo po malo i dodje u pravo dobro stanje, tocnije, fino ti ide sredjivanje... ;)

Hvala kolega, a liftere sam narucio preko ebay, tacnije koelga tamo uzeo, pa mi donio kad je dolazio
 
Član
ehhh ev mene o5 poslije male pauze, opet se nesto malo radilo, tacnije sjedala su u pitanju, nedavno sam uzeo profilisana sjedala, ispala mi "jeftino" al su bila u katastrasnom stanju xD, al uz dosta muke i sklapanja i kombinovanja sa mojim sjedalima, jer su u ovih nosaci bili izmotani i polomljeni od udesa, akl never majnd, bitno da je napravljeno :D, sjedala presvucena, skinuta stara koza i uradjeno novo platno, za sad prednja, ove sedmice idu i zadnja..ev koja slicica nabrzaka, ja sam prezadovoljan, momak je prvoklasno sjedala uradio...i baj d vej ako neko zna gdje ima za kupit orginal prekidaci za grijanje sjedala, posto ih ova sjedala imaju pa bih to volio spojit...

24092012080.jpg



24092012081.jpg


24092012082.jpg
 
Član
nista bez fau wau-a :D pa makar bio njihov materijal :lol:

dobro je, :cool: joj kada se sjetim posla dok sam kod sebe radio, prepravljao, nezz bil vise ikad...
 
Član
super je ispalo stvarno i ja konatm ovako nesto uraditi samo umjesto sivih linija plave da su..a limpi sta je sa tvojom fabiolom kakva je ova zuta reko da nisi uzeo nju sad...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
super je ispalo stvarno i ja konatm ovako nesto uraditi samo umjesto sivih linija plave da su..a limpi sta je sa tvojom fabiolom kakva je ova zuta reko da nisi uzeo nju sad...;)

prekino sa fobiom ima vec skoro 2 mjeseca, al drolju vidjam stalno il u busovaci ili oko viteza :D al dosla druga, mladja a plavka hahah , monte carlo :icon_biggrin: :icon_exclaim:


a sto se tice ovog dezena, mene isfuralo kada sam vidio u fisu, ovakav dezen, samo gti, tj crvene linije, papuce, podmetaci sve zivo... i previse ga "uzimaju", svaki drugi tapetar ga "dobio" i njim presvlaci... dobar je on, al eto, poprilicno raje ga ima sada :icon_rolleyes:
 
Član
Limpi je napisao(la):
nista bez fau wau-a :D pa makar bio njihov materijal :lol:

dobro je, :cool: joj kada se sjetim posla dok sam kod sebe radio, prepravljao, nezz bil vise ikad...

ma i mene si izludila, kad sam ih uzeo nisu djelovala toliko "unistena" al kad ih je rasklopio, ima se sta i vidjet, al eto sreca moja konstrukcija je pasala pa tako da je uspio rijesit...a sto se materijala tice, bilo ih je raznih, al sam se ja o5 na kraju odlucio za ovo...i nisam se pokajo, bar za sad xD
 
Član
nek svi ovi sto se bave presvlacenjem potrose zalihe ovog materijala koji imaju, uskoro ga nece moc nabavit tek tako lako;)
nece bit toliko cesta pojava vidjeti ovaj materijal u autu. Kvaliteta je vrhunska, sta sam ga prodao samo:icon_eek:
 
Član
ArminM je napisao(la):
nek svi ovi sto se bave presvlacenjem potrose zalihe ovog materijala koji imaju, uskoro ga nece moc nabavit tek tako lako;)
nece bit toliko cesta pojava vidjeti ovaj materijal u autu. Kvaliteta je vrhunska, sta sam ga prodao samo:icon_eek:
sto se tice kvalitete ja sam prezadovoljan, kako materijalom tako i ukupnim radom, stvarno je extra
 
Član
eh ev mene again :D, jucer se malo igralo sa folijom, presvlacio krov, nije lose ispalo za prvi put xD :lol:, al ipak cu ga ipak lakirat definitivno...ev i koja slidza
05102012124.jpg

06102012128.jpg

06102012129.jpg

06102012127.jpg

et toliko za sada xD
 
Top