Opel Astra G 1.7 CDTi

Opel Astra G 1.7 CDTi

Član
Fabia RS je napisao(la):
Odlicna astra ;) Koji ti je profil guma na 17-kama? Jedino sta bi ja uradio od nekih sitnica jest, skinuti oznake nazad i tablice zalijepiti, eventualno neki nastavak na auspuh :) Sve pohvale jos jednom ..

Hvala druze :D, profil guma mi je 205/40/17, iako su slabe, pa sada kad spustim planiram 215/45/17, malo mekse gume uzet, s ovim je tesko, kao plasticne.

Oznake ce ici dole, i naprijed maska bez znaka, a tablice sam planirao lijepiti. Radit cemo pomalo hehe :)
 
Član
druze prmocna astra a felge su posebna prica sretno u daljem radu i naravno da nas redovno izvestavas o radovima
 
Član
Little Dragon - Vidjet cu jos, sutra cu spustit, da vidim kako ce bit, pa cu onda, al necu toliko spustati, mislim da ce bit ljepse da manje spustim a malkice deblje gume uzmem :)

Astra_zlo - Hvala puno druze, naravno da hocu, sve ce biti tu :)
 
Član
Nabačene opruge :D Rezultati nisu kakvim sam zamišljao :icon_sad:, ali za koji dan skidam i siječem opruge još 2 cm :)

Evo koja fotka :












Nazad ću da stavim distancere, jer je previše unutra, a naprijed za sada ništa. Uglavnom ide sigurno još dole za koji dan.
Sutra ću da polijepim tablice bez ramova. :icon_smile:
 
Član
menso je napisao(la):
ja ne bih nista nize ovako je bas mjera i ugodno za vozit...

Samo malkicee, ono malkice, hehe :D, jos malo druuze, prvi kraj mi je ostao visok, nije mi jasno kako, ali opruge su naprijed 1 cm više :S
 
Član
drug nemoj ti to puno skratiti:icon_biggrin: super je sad,ali upravu si jos malo dole i bit ce extra:cool:
 
Član
golf_R32 je napisao(la):
drug nemoj ti to puno skratiti:icon_biggrin: super je sad,ali upravu si jos malo dole i bit ce extra:cool:

Hehe, zažmirit ću :p, još malo malo, bit ce ubrzo, dođi ću jedan dan do Zenice na piće :) ;)
 
Top