Opel Astra G 1.7 CDTi

Opel Astra G 1.7 CDTi

Član
amci_king je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
ne moze to nikako biti kako treba ako se sjece , al eto ako ti to hoces samo naprijed ;)

Hehe, znam ja da je najbolje da se ne dira, al eto, visa sila :D

Druze fina Astra, nema sta ;), vise je spustena nego moja s tim oprugama, ja nebi nista dirao
 
Član
hehe nemoj dirat oprugeeeee molim te :D unistices samo auto ako hoces nize uzmi gewinde a opruge da su mogle nize vjerovatno bi fabrika tako napravila...kako imas dusu na ovakvom autu to raditi sto Dragon rece u nekom od postova nije ovo golf kec ili neki kaddet pa da to radis i ciganlucis na ovakvom autu...i ponavljam ovako je bas lijepo s oprugama ne treba nize a opet ti kako hoces:icon_rolleyes:...
 
Član
G@GY- Hvala druže :) A jest, teža je moja dosta jer je dizel, i ja sam se iznenadio kad sam vidio. Ali hocu još malo, barem prvi kraj, jer je niža nazad, što nema logike. A prve je lako skratiti :D



menso je napisao(la):
hehe nemoj dirat oprugeeeee molim te :D unistices samo auto ako hoces nize uzmi gewinde a opruge da su mogle nize vjerovatno bi fabrika tako napravila...kako imas dusu na ovakvom autu to raditi sto Dragon rece u nekom od postova nije ovo golf kec ili neki kaddet pa da to radis i ciganlucis na ovakvom autu...i ponavljam ovako je bas lijepo s oprugama ne treba nize a opet ti kako hoces:icon_rolleyes:...

Hehehe, zvucis kao da si to već pokušavao :D, naprijed hoću sigurno jer ono, jednostavno je, prati ih istri krug, još malo 1-1.5 cm, aa za gewinde se nema sad para, aBd bit će i to. A ne brini, neću cigančit i kalamarit, sve će to da bude po PS-u :) Tebi ipak hvala na sugestijama i na savjetu ;)
 
Top