Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

ma imaju kod nekog celavstonke,nije ti 2,0 pod haubom :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

AmiR_90 je napisao(la):
odlicne felge, svaka cast

hvala drug ;)

evo jos dvije amaterske slike :D

224575_10150267453654036_657859035_7350447_1042139_n.jpg


imgp2050j.jpg
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

Felge su fine pravo samo nizi profil ziv bio, 205/50 ljepse ce izgledat dosta ;)
 
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

bit ce to jos za nijansu bolje kad se ona malo spusti , ali ovo je samo za prvu pomoc shelby ce da stavi 17ske znam ja to :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

fino legle fele, nekako mi se cini kao visok profil gume, al vidim da je 55
ne bi trebalo biti toliko visoko koliko se cini,garant je do slike;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

ne moze se to Armine uslikati kako treba sa mobitelom,vidio je Limpi,uzivo skroz druga prica,bas smo komentarisali za to spustanje da nema potrebe :D

evo i od mene ista slika,samo ja sam slikao iz sjedeceg polozaja :D :lol::lol:

42961832.jpg


20122638.jpg


52665057.jpg


imam osjecaj k'o da tenka vozim,koliko je izvirila felga naprijed :lol:

97781907.jpg



G@GY druze vjerujes da smo i ovo jedva nasli,jucer smo Limpi i ja obisli sve vulkanizere u zenici i okolici,NISTA!
lafo lako naci ove dimenzije,jest' al' u panjevima :lol:

Little Dragon hahahah,znas ti sve,malo po malo,dogurat cu ja i do 18ki :lol: :D


p.s. bice jos slika,ovo su bile brzinske :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

Fina pravo astrica..meni se svidzaju ove nove felge..jedino sto mi se ne svidza to su zadnje stopke..nekako po mom ukusu mi se to ne svidza...:cool:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

akka je napisao(la):
Fina pravo astrica..meni se svidzaju ove nove felge..jedino sto mi se ne svidza to su zadnje stopke..nekako po mom ukusu mi se to ne svidza...:cool:

aBd stopke ce biti zatamnjene,samo dok skupim sve dijelove nastavke branika i sl pa da sve odjednom uradim...radice se na njoj jos svasta :D
da se i javno zahvalim G@GY-u sto mi je donio foliju da zatamnim štope,k'o kad u ovoj pišljivoj zenici nema nista...hvala druze jos jednom :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

Shelby je napisao(la):
akka je napisao(la):
Fina pravo astrica..meni se svidzaju ove nove felge..jedino sto mi se ne svidza to su zadnje stopke..nekako po mom ukusu mi se to ne svidza...:cool:

aBd stopke ce biti zatamnjene,samo dok skupim sve dijelove nastavke branika i sl pa da sve odjednom uradim...radice se na njoj jos svasta :D
da se i javno zahvalim G@GY-u sto mi je donio foliju da zatamnim štope,k'o kad u ovoj pišljivoj zenici nema nista...hvala druze jos jednom :icon_smile:

Ma nema na cemu, ako sta jos mogu pomoci, tu sam ;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update felge BBS 16'' :)

uzivo je bas kultura... mislio sam da ce biti felga daleko manja, radi samom dizajna, ali nije, fino se uklopilo :cool:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - problem sa gumama,potrebna pomoc,hitno!

eh ovako mili moji,imam problem sa frisko montiranim gumama,zapinju mi za blatobran...
bilo kakvo opterecenje sem vozaca i eto belaja...na grbavoj cesti sa rupama,cujem kako strugne guma o blatobran ili tupi udarac...vidio je Limpi o cemu je rijec,previse je 205/55 16 jer je 7.5 jota,izbacena te kada uletim u rupu previse "potone" i zakaci blatobran,vec smo vidjeli par tragova...
eh,bio sam na vulkanizeru gdje sam uzeo gume,ispricao sta i kako,te bih sutra aBd trebao otici po druge,tj nizi profil...
moje pitanje za vas,koje mi dimenzije preporucujete...
auto je everyday i vozi se svugdje,kako po autoputu tako i po selima i makadamu,sto znaci da mi treba neki profil guma da ne zapinje a udobnost manje vise,jbg,ne moze i jare i pare...elem sta mi preporucujete da sutra uzmem,koje dimenzije??

na netu sam nasao da ova dimenzija paše na "moje jote" na astri, 195 5,0 - 7,5j

p.s. auto je na fabrickim oprugama i amortizerima,nije spusteno...
 
Top