Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - malo mehanike,novi amortizeri :)

:cool:

nego sankeruu naspi malo i u tank nekad :D :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - malo mehanike,novi amortizeri :)

kod mene je puno bilo samo kad smo dijagnostikom okrenuli da vidimo jel kazaljka ispravna, izgleda da i kod adija isto:lol::cool::cool::cool:
mi najbolje znamo kako nam je
fine ti ove slike, ili je do auta, fkt ne znam:icon_biggrin:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - malo mehanike,novi amortizeri :)

sta vam je ljudi,ugaseno auto...ima se goriva,taman da ne svijetli rezerva,al' nije to do para,vec ja to namjerno,manje goriva,lakse auto,pa poteze :p :lol::lol::lol:
elem...bice jos par slikica kad mi edo preda cd,svaka mu dala,vode iz bokala na ove slike,zna co'ek zanat :D
a sad o autu,to bi bilo to za ovu sezonu,naime,steke,lajsne,unutra rukohvati i ventilacije su prelakirani u boju auta,felge su isto osvjezene,oslajfane do temelja i ponovo lakirane,te je komplet auto ispolirano...
ako Bog da,za iducu godinu sam planirao malo ozbiljnije raditi na njoj,planiram uzeti prednji i zadnji branik,pragove nove,uraditi joj bad look i zatvoriti gepek,spustiti tablicu na branik,i neke felge uzeti... vec par dana dumamo Little Dragon i ja,ganjamo sta bi joj najbolje leglo... al' otom potom,ima jos vremena do toga :D
hvala na komentarima,drago mi je da vam se svidja :cool:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - malo mehanike,novi amortizeri :)

ima ovaj jedan momak borbet A,nezz hoce li prodat :p
a fotke mogu biti i bolje,al s obzirom na opremu s kojom sam radio,i nije tak lose;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - malo mehanike,novi amortizeri :)

jos jednom da se javno zahvalim Little Dragonu na OPC oznakama koje idu na mog bolida :D
hvala brat! :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - malo mehanike,novi amortizeri :)

fino, a koliko konja daju ovi opc logici :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - malo mehanike,novi amortizeri :)

alo ba imam i ja vrs oznaku na poklopcu motora i kn smilter + kn naljepnicu + kw nalje, ko da je "bestija" neka :lol: :lol: doduse furam i o.p.m nalju trenutno :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - malo mehanike,novi amortizeri :)

ma kakav komsija, on je "pozer",:icon_biggrin: taj ne divlja, ni ne stisce gas, ufatila se prasina iznad "pola", pa ni nece gas dalje da ide, samo do pola moze :D :D doduse ja kad lupam blokade na autoputu, dusu vadim auticu, nije divljanje uopste, vec voznja nekih 11km/h iznad ogranicenja :lol: :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - malo mehanike,novi amortizeri :)

Limpi je napisao(la):
ma kakav komsija, on je "pozer",:icon_biggrin: taj ne divlja, ni ne stisce gas, ufatila se prasina iznad "pola", pa ni nece gas dalje da ide, samo do pola moze :D :D doduse ja kad lupam blokade na autoputu, dusu vadim auticu, nije divljanje uopste, vec voznja nekih 11km/h iznad ogranicenja :lol: :lol:

laganica,spusteni prozori,muzika lagano svira,auto ulickano,ispolirano,i patroliranje gradom :p
 
Top