Oldschool limited

Oldschool limited

Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Delta Integrale vs M3 vs Golf Rally vs Audi Quattro

Daj uslikaj tog što je na grbavici
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Delta Integrale vs M3 vs Golf Rally vs Audi Quattro

mirzy je napisao(la):
Extra su sve pile, ali brate lancia je na prvom mjestu. :icon_biggrin:

Definitivno bi izabrao legendarnu Integralku,najljepsi stroj medju njima ;)

lhasa_green_beast je napisao(la):
32 KS :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ipak mi se svidja. Mozda je i ovo bio prvi hot hatch ali sa nazad smjestenim motorom.
Orginalni ima 13 ks :icon_biggrin:
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Delta Integrale vs M3 vs Golf Rally vs Audi Quattro

da poredam po svom :cool:

Audi :cool:
BMW
Lancia
Golf- ko bi reko :D
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Delta Integrale vs M3 vs Golf Rally vs Audi Quattro

Slikajte ovakve rijetke aute kao ovaj BMW i postavite ovdje, zanimljivo je vidjeti neku rijetku staru pilu na BiH cestama ili samo parkirane u nekom dvorištu... :icon_smile:

A sad malo Francuske kuhinje pomješane sa japanskim prilogom...

Peugeot 405 Mi-16 vs Renault 21 Turbo vs Citroen BX GTI-16 vs Nissan Bluebird Turbo (1988.)

Zanimljiva usporedba engleskog magazina CAR (nešto kao što je danas EVO magazin)

3 francuske sportske limuzine i jedan japanac koji ipak nije toliko konkurentan, bar po KS i ubrzanjima, o tome nešto piše u zaključku testa koji sam posebno izdvojio...

Peugeot 405 Mi16
405bx21bluebird1.jpg


Renault 21 Turbo
405bx21bluebird2.jpg


Citroen BX GTI16
405bx21bluebird3.jpg


Nissan Bluebird Turbo
405bx21bluebird4.jpg


405bx21bluebird5.jpg


test:



Moj izbor bi bio Peugeot 405 , najviše zbog izgleda, pa onda motor i ostalo.... ;)
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Delta Integrale vs M3 vs Golf Rally vs Audi Quattro

Ma bezveze su ti ovi auti Porshefan,starudije .
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

Niđe veze ti je to.... šta im fali...... :icon_rolleyes: :D :icon_smile:
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

moj glas ide 21 Turbaku :icon_smile: tiha patnja za tim autom :icon_sad:
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

I oni su ga proglasili pobjednikom jer je najkompletnije auto u testu... najjači, najbrži, udoban i dobro izgleda.... ;)

Ali ja sam već napisao da je ipak moj favorit 405... :icon_biggrin:
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

Ja bi 405 dobra su sve 3 francuza al pezo mi je nekako najkompletniji, doduse u to vrijeme Reno je bio skoro rame uz rame sa Pezoom za razliku od danas kad je daleko daleko ispod sto se vidi po cijeni, cvrstini kompletnog auta ne samo motora.
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

Spomenuo si kakav im je odnos danas, ja bi rekao da nisu vrijedni spomena kad su sportske limuzine u pitanju, jer, uopće ih nemaju u ponudi... :icon_sad:
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

U potpunosti se slažem sa Porschefanom , a to posebno se odnosi na Peugeota , ne samo u srednjoj klasi , nego ni u jednoj više nemaju Top model , da postavlja mjerila u klasi.
Renault bar još uvjek drma među Hot Hatchevima (Twingo,Clio,Megane) a i u srednjoj klasi imaju zanimljiv model (mada blijeda sijena 21 turbo) Laguna 2.0T 4Control.
A što Saledoboj spominje vezano za kvalitet i dojam uopšte , ništa Peugeot nije odvojio od Renaulta , oni su samo jedna teška sredina , ništa specijalno.
 
Početnik
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

Ja gledo i htio kupit sebi ovakvog puga,jos je ovaj 4x4 ali odvratilo me to sto ga mjenjac nekad zna zezat.Ugl zvjer od auta,mi16 jos 4x4 ludilo :cool:
Ni danas dan nije prodan
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

Možda neki ne znaju ali 405 Mi16 je bio u srednjoj klasi isto što i 205GTI u hothatch-ovima, uvijek u vrhu, pa i 309GTI je bio vrhunska pila, ali danas Peugeot i sport nemaju baš nikakve veze, nažalost.
I što kaže Djordjep , Reno ima RS modele i u potpunosti je održao tradiciju .... ;)

@Sarajlic: pripremio sam test tog 405 4x4 sa Audijem 90 Quattro, Vectrom 2000 16V 4X4 i Ford Sierrom XR4X4 ... postavit ću ga nekad idućih dana, zanimljiv je pobjednik ... :icon_smile:
 
Početnik
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

Porschefan je napisao(la):
Možda neki ne znaju ali 405 Mi16 je bio u srednjoj klasi isto što i 205GTI u hothatch-ovima, uvijek u vrhu, pa i 309GTI je bio vrhunska pila, ali danas Peugeot i sport nemaju baš nikakve veze, nažalost.
I što kaže Djordjep , Reno ima RS modele i u potpunosti je održao tradiciju .... ;)

@Sarajlic: pripremio sam test tog 405 4x4 sa Audijem 90 Quattro, Vectrom 2000 16V 4X4 i Ford Sierrom XR4X4 ... postavit ću ga nekad idućih dana, zanimljiv je pobjednik ... :icon_smile:

Ovaj je zvjerka prava sto sam ga gledao,jos mu krv crvena boja.Ajde ako nije problem posalji mi taj test na pm. :cool:
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama -> Pug 405Mi16 vs Renault 21Turbo vs Citroen BXGTI-16 vs Nissan Bluebird

Nije problem, ali moći ćeš ga skinut i ovdje, samo se otvore ikone i save image as... :icon_smile:
 
Top