Oldschool limited

Oldschool limited

RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - 1988. Nardo: Ferrari F40, Ruf CTR, Pors 959, AMG 6.0 Hammer w124

@B.M Floyd: Ovaj Scirocco ima 2 motora po 180ks, znači 360ks ukupno.... ;)


..........i evo još malo teksta o njemu........

 
Početnik
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - VW Scirocco Bi-Motor 1

Kopirat cu svoj post iz druge teme ali msm da je ovo bas limitirano tj jedino na svijetu.

Mozda nije prava tema za postaviti ali na linku ispod se nalazi golf 2 koji je potpuno OEM,ima 219ks i rjedji je od Limiteda.Zasto?Zato sto je jedini na svijetu!

http://www.europartsinc.com/

Pregledajte detaljno,stranica potpuno posvecena tom golfu.Naime to je bila studija VW-a na kojoj su se procavale tehnologije za buduce modele.Ovaj golf se nalazi u americi,ima 17 000km na satu i jedan jedini je na svijetu. ;)
Definitivno vrijedi pogledati.

Porschefan sorry ako ovo nepripada temi onda brisite ;)
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - VW Scirocco Bi-Motor 1

Čuo sam za "Zonkera",a s obzirom na to da je i ovaj Scirocco prototip, neka bude i ovaj Golf u temi...;)

Voženi su, mjerene su im performanse i zato se mogu postaviti ovdje,a inače se tema bavi autima koji su bili u službenoj prodaji. ;)

U temi je bio sličan Golf koji je dolazio izravno iz VW Motorsporta po individualnoj narudžbi. Ima slične karakteristike ko ovaj žuti, a uskoro ću objaviti test iz 88. kad ga uspoređuju sa tvornički tuniranim autima kao što su : Opel Senator Irmscher, BMW M3 e30 Evolution i Porsche 911 Turbo - power kit & slant nose).
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama

Test: Opel Irmscher Omega Caravan 4.0 vs Audi 100 S4 Avant (1992.)

Evo nešto za ljude koji vole imati 2 auta u jednome... :icon_biggrin:

Možda se neki neće složiti sa izborom Irmscher Omege protiv "serijskog" Audija, ali stvar je u tome da su 80-ih i dijelom 90-ih Irmscher prerade bile u službenim Opelovim ponudama... (slično kao AMG Mercedes... :D :icon_smile:)

Moja ocjena: nema pobjednika, kao i u svakom testu koji sam objavio ovdje. ;)

irmschervs100s4.jpg


 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama

Opel Corsa 1.6 Kissling, Peugeot 205 GTI 1.9 Gutmann, VW Polo G40 Nothelle (1988.)

Evo za promjenu malo otrova u malom pakiranju... :icon_biggrin:
Ovaj put nastupaju Corsa, Polo i 205 u tuniranim izvedbama. Kao i kod većine tuniranih auta (osim Alpine AMG-a ili RUF-a) proj primjeraka nije poznat ali u svakom slučaju rijetki su ili čak više i ne postoje. Šteta. :icon_sad:

corsapolo205.jpg


detaljan test je ovdje, ponovo na njemačkom, ali isplati se potruditi oko prevoda ;)

 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Polo G40 Nothelle, Corsa 1.6 Kissling, 205 GTI 1.9 Gutmann

Nema mi nista draze od ovih starijih testova. Svaka cast samo tako nastavi ;)
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Polo G40 Nothelle, Corsa 1.6 Kissling, 205 GTI 1.9 Gutmann

Ima jos dosta toga za postaviti, i auta zasebno i ovakvih testova... ;)
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Polo G40 Nothelle, Corsa 1.6 Kissling, 205 GTI 1.9 Gutmann

Bas sjedoh za kompjuter sa namjerom da postavim slike i tekst o G40. Preduhitrio si me ;) Malo ih ostalo na putu, sasvim slabo oko 100+ komada.
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Polo G40 Nothelle, Corsa 1.6 Kissling, 205 GTI 1.9 Gutmann

Mozes stavit nesto o G40 iz prve serije, znaci, ova serija kao sto je ovaj tunirani gore. G40 mk2 F (tj. noviji G40) je ipak puno cesci i prodavao se po svim trzistima tako da ne bi njega. ;)
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama

Mercedes 300 SEL 6.3 AMG (1971.)

Ovaj put evo nešto malo starije ali jednako atraktivno, ako i sve u temi.... :D

320ks je i danas respektabilna snaga ali prije 40 godina ovo je bio monstrum kakav u današnjim mjerilima nije S65 AMG... ;)

amg300sel63a.jpg


amg300sel63b.jpg


detaljan test:

 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Mercedes 300 SEL 6.3 AMG

Citroen Visa GTI, Fiat Uno Turbo i.e, Honda Civic 1,5i, Peugeot 205 GTI, Renault 5 GT Turbo..Istinske legende svaki ponaosob..U Bosni jedva da imaju 2 Vise GTI..

[attachment=39680]

[attachment=39681]

[attachment=39682]

[attachment=39683]

[attachment=39684]

[attachment=39685]

[attachment=39686]

[attachment=39687]

[attachment=39688]

[attachment=39689]



[attachment=39690]
 

Prilozi

  • 8.JPG
    8.JPG
    67,2 KB · Pregleda: 8
  • 9.JPG
    9.JPG
    90,8 KB · Pregleda: 25
  • 10.JPG
    10.JPG
    135,8 KB · Pregleda: 11
  • 11.JPG
    11.JPG
    142,9 KB · Pregleda: 8
  • 12.JPG
    12.JPG
    135,2 KB · Pregleda: 6
  • 13.JPG
    13.JPG
    158,5 KB · Pregleda: 6
  • 14.JPG
    14.JPG
    126,3 KB · Pregleda: 5
  • 15.JPG
    15.JPG
    122,5 KB · Pregleda: 5
  • 16.JPG
    16.JPG
    120,7 KB · Pregleda: 5
  • 17.JPG
    17.JPG
    136,2 KB · Pregleda: 5
  • 18.JPG
    18.JPG
    133,1 KB · Pregleda: 10
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Mercedes 300 SEL 6.3 AMG

Šteta što je na stranom :icon_cry:
Ima dobri stvari...
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Mercedes 300 SEL 6.3 AMG

moj komsija ima gti-ja puga, neko mu pocupao plastike one na blatobranima, a sav orginalan, bas steta...
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Mercedes 300 SEL 6.3 AMG

Franki je napisao(la):
Šteta što je na stranom :icon_cry:
Ima dobri stvari...


A sta je tu je, ja sam uspio prevest neke tekstove, ali nisam nista zapisivao, islati se ko voli ove stare pile ;)
 
Top