Okupljanje ljubitelja SEATa, Sarajevo i okolica !?

Okupljanje ljubitelja SEATa, Sarajevo i okolica !?

Član
Takodje dodajem, i INTEREX Stup, MERCATOR Dobrinja, veliki parkinzi vanjski-i unutrasnji, i kafici, pa ste se god dogovorimo, i jos da vidimo oko termina, radi obaveza i ja sam za to da bude malo kasnije, ali nije ni prakticno da to bude bas po mraku, da vidimo malo masine, da se ljudi upoznaju...Sta misle ostali?
 
Legend
Ovo dok je zime, svakako je hladno svugdje, tako da nam je kretanje poprilicno ograniceno, nije frka i ove lokacije koje si nabrojao, sve je stvar dogovora..
U ljetnom periodu cemo organizovati ranije , pa da iskoristimo dan dobro :D
Nekad vikend zaletit se na planinu, bacit rostilj ovo ono, moglo bi to super biti ;)
 
Član
POTPISUJEM NOKE!!!

Al evo hajmo reci neki prvi sastanak koliko vidim iz prilozenog svi su za opciju Energopetrol Otoka... pa onda tek tako i bude

Datum: 13.01.2013.
Dan: Nedelja
Sati: 18:eek:o
Lokacija: Energopetrol Otoka - Sarajevo

vidimo se
 
Član
Evo jedna info iz prve ruke,bilo nas da nas je bilo :lol::lol: shala nismo mogli svi da stanemo na Energopetrolu, mislim na kafic pa smo se preselili bili na standardnu lokaciju okupljanja,a slika bit ce bit ce... :)

Pozz za sinocnju ekipu :)
 
Legend
TaBa je napisao(la):
noke: nisam cesto na forumu, zovi slobodno dok auto nisam prodo, imam i ja 150 ks :)

Ma nije frka brate, ali eto nedeljom u 18h, samo cemo u toku sedmice skontati drugu lokaciju da se ne guramo dole na energopetrolu, sinoc nas je bilo 15tak pa smo okupirali pumpu :)

Sto se tice samog okupa kao okupa, ja sam jako pozitivno iznenadjen odzivom , buduci da je prvi put, vidjeti 10tak auta nije mala stvar, plus je bilo neke zajednicke raje koji voze vw, sta reci nego super ;)

Vidjet cemo u ovom zimskom periodu da li ici svake sedmice okupljanje, ili da to bude recimo prva sedmica u mjesecu ili zadnja nebitno, ali u ljetnom periodu mislim da bi trebalo definitivno svake sedmice praviti okupljanja :cool:

Evo geko ce objavit slike, pa da otprilike mozete vidjeti kako je to sve izgledalo :)
 
Član
Svaka cast za sinoc ;).. Imam jedan prijedlog s obzirom da je stvarno sinoc puhalo fiiijuuuu sa svih strana,sto da ne u garazi u Importane-u s obzirom da nam je djaba 2 sata parkinga,spustimo se na - 3, ili - 4 etazu gdje nikom ne smetamo,parkiramo se jedan pored drugog,toplo fino hehehe :) i cavrljamo,druzimo se, sa onako kulturnim ponasanjem(kao od sinoc) i pricom,druzenjem,mislim da cemo imati fino mjesto,gdje nas nece ljudi popreko gledati,gdje nece nam drugovi policajci stajati na prvom pravcu i sl.

...ovo je samo prijedlog :icon_rolleyes:
 
Legend
ja koliko znam da na ep svake nedelje sjede raja, sam sam bio par puta, sinoc sam morao u drugom smjeru pa mi nije bilo usput... al drago mi je sto se to malo pokrece, druzenje... extra...
 
Top