Okupljanje ljubitelja SEATa, Sarajevo i okolica !?

Okupljanje ljubitelja SEATa, Sarajevo i okolica !?

Legend
Pozdrav, u razgovoru sa par kolega koji vec voze seate, dosli smo na ideju na poceno sa okupljanjima vozaca i ljubitelja SEATa u Sarajevu i okolici, za pocetak, poslije kada bi se sve to malo "uhodalo" onda bi mogli prosirit i na citavu BIH kao i na regiju (posjecivati okupljanja, raceove, druzenja itd itd).

Za pocetak me interesuje koliko ljudi je zainteresovano za okupljanje, koliko nas uopste ima, poslije cemo dogovorit detalje oko datuma i vremena odrzavanja..

LP
 
Legend
Super, drago mi je da ima zainteresovanih..
Za sada cemo poceti od okupljanja ovdje u Sa, vidjeti koliko ima ozbiljnih ljudi koji ce biti dio ekipe, poslije toga mozemo dogovarati nesto ozbiljnije..
Ono sto mi se svidjelo je da su nas kolege iz Srbije pozvale na njihov okup koji ce biti nekad na proljece u Beogradu, svakako da cemo objavit sve detalje oko toga i eventualno dogovorit se da posjetimo njihov okup..
 
Legend
Super onda, za pocetak dakle ima nas..
1 Kile
2 Geko
3 Tare
4 Ja
5 Nedim (freak)
6 Cata
7 Nedim
8 Armin
..
Ivica i Sandy kad mognu da nam se pridruze :)
 
Član
P1010016 (6).jpg


SheBeeza se spakuje za jedan dan i spremna za druzenje. Inace cesto sam i ja u Sarajevu, dosta toga me veze za Sarajevo, vec sad u Subotu gore dolazim doduse ne sa Ibizom, pa ako bude gdje kakvo druzenje javnite doletit cu sa Roccom :cool:
 
Legend
2 sandy, imas moj broj ovdje dole u potpisu, pa svkako se javni kad budes u Sa ..
2 ivica, predlozit cemo im svakako da se mozemo uklopit, bit ce to weekend druzenje sigurno, 2 dana..

Sto se tice ovog naseg okupa u Sarajevu, ja sam nesto razmisljao da to bude NEDELJA u 18.00h na nakom od parkinga..
U biti za pocetak se mozemo sastajat recimo u Interex garazi, mercatoru, vf/koreja nebitno, poslije kad bude ljepse vrijeme vani svakako :cool:
 
Član
Evo jos jednog ;)
Pratim ove Srbijance, u p.m. oni su bas organizovani, svake gotovo nedelje se sastaju i to vec poduze... dobra ideja.
 
Top