Najbolji program za skidanje klipova sa yt-a?

Najbolji program za skidanje klipova sa yt-a?

JD.

Član
ne treba ti nikakav program brate

imas dodatak za Moziillu

Easy Youtube downloader, instaliras i kad surfas po youtube ispod svakog clipa dobijes ikonicu za download u mp4 formatu, u svim raspolozivim rezolucijama, i poslije ih samo konvertujes preko nekog programa ako ti trebaju u nekom drugom formatu
 
Član
SpeedBit video downloader
ja sebi skinuo kao toolbar za mozillu, skida video sa svih stranica, cim ocita da si pokrenuo video ponudi ti opciju da downloadujes (skidao ja Worthersee sa Vimeo ;) a radi i na svim drugim stranicama)

evo kako to izgleda
bez videa stranica, download osjencen :
73cc1w.jpg


video na stranici pokrenut, nudi se opcija za download :
jzk5md.jpg



po meni puno korisnije od ovih programa i dodataka koji skidaju samo sa YT :cool::cool:
 
Ako si na Firefoxu, skines add-on, Fast Video Download, i na svakom klipu, cak i na reklamama nekim na dijelovima stranice, mozes birati u kojoj rezoluciji da skines i kojem formatu od onog sto je dostupno ;), pored toga preporucujem besplatni GOM player za gledanje svega i svacega, koji pusta sve i svasta, a besplatan :cool:
 
Real Player

SKIDA SVE MOGUĆE I NEMOGUĆE VIDEO KLIPOVE na Yubitu ili bilo kojoj drugoj stranici sa bilo kojim formatom. ;)

To je snimačka ptica grabljivica među programima :icon_smile:
 
Član
http://www.clipconverter.cc/

samo kopiras link i odredis koji format hoces, rijesena stvar...;)
 
Legend
Porschefan je napisao(la):
Real Player

SKIDA SVE MOGUĆE I NEMOGUĆE VIDEO KLIPOVE na Yubitu ili bilo kojoj drugoj stranici sa bilo kojim formatom. ;)

To je snimačka ptica grabljivica među programima :icon_smile:

veliki potpis,skida bez ikakvog gubitka kvaliteta,.....cak ako su full HD isječci sve za 10 , nakon skidanja ima i mogucnost konvertovanja i przenja na dvd
 

xrx

Član
http://jdownloader.com/

Mozes skidat sve zivo, ne samo sa youtuba. A i pomaze kod rapidshare-a i slicnih, samo nalozis a on sam ceka/skida po potrebi, ne moras biti za kompom stalno
 
Top