Najbolji program za skidanje klipova sa yt-a?

Najbolji program za skidanje klipova sa yt-a?

Bile su slicne teme al nisam upratio da je neko trazio najkvalitetniji program tj da spot ne izgubi puno na zvuku , trenutno imam Vdownloader i neke klipove ne moze ni da skine tj konvertuje , pa eto ako neko zna neki dobar da ostane zvuk onakav kakav jeste , davno mi je takodje prijatelj rekao foru s tim klipovima da to negdje ostane u kompu tj da se skine samo ga povuces iz tog foldera i imas skinut klip , tu foru sam zaboravio pa ako neko zna da me podsjeti :cool:
 
Član
Ako koristis Mozillu, skini dodatak DownloadHelper i imas ikonicu u browseru, kad otvoris nesto na youtube, samo kliknes tu download :icon_biggrin:
 
Član
Ja koristim internet download menager, program je super, kad ga podesis(gdje da skida, kako itd....) bilo koji klip da se nadje na stranici, iznad klipa se pojavi ikonica gdje pise download this video.
Normalno skida u flash formatu sa kvalitetom koji gledas, nista ne gubi na kvaliteti skidanjem.
Onda imam ovaj konvertar" Daniusoft Video Converter" vrlo je stabilan, nece konvertovati nesto sto je osteceno(dok kod drugi to je mana) i onda mozes bilo sta prebaciti u bilo koji format.
Naprimjer ja ga mnogo koristim da mi skinute spotove sa neta prebacim u mp3 i tako ih slusam bilo gdje.;)
 
e hvala vam svima , imam i ja neki djavo sto se pojavljuje iznad videa kao da odma skines pa cu probati , ako mi se ne svidi isprobat cu i ove vase :cool:
 
skinuo ovaj od Emirexa extra program sve ferecera al imam osjecaj da ce isteci ovo brzo jer mi trazi da se regam , jel ima neki crack za ovo da ne moram se ebavt s tim:cool:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
skinuo ovaj od Emirexa extra program sve ferecera al imam osjecaj da ce isteci ovo brzo jer mi trazi da se regam , jel ima neki crack za ovo da ne moram se ebavt s tim:cool:

evo brate za tebe

help -> enter new key -> GOYY-JKQJ-GEKQ-AVGNM92CF-8782-46DC-82B5
 
Član
evo ti jos nekoliko kodova pa probaj

LOCJ-CRDA-HHGE-OLNKA8A0B-3E14-EBEC-FDDE
CSTY-PKXJ-OKRM-RIEFC56F4-DF9E-461B-5D6E
GYAM-KCMR-BXGW-KEBOO5DB3-8D3A-3602-2C17
HIYI-ABUQ-DGFR-QSVJHDFE6-60CB-AC89-C18F
QDFN-VKCH-GOON-LDBLKAC56-1C13-B9F2-9821
VSXF-EGRV-OPSJ-SIQLWCD23-21F3-5152-B117
SXBN-MOGP-TOYX-GHISSBED6-851B-72AC-AA97
FGJW-GSYS-TKGS-EMGRJ532E-DDB2-C1A6-3EBF
WQDO-TMXL-HQEC-ALBPT380D-BDEB-5E98-2E1E

mora ti jedan raditi
 
Top