NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

JD.

Član
GTI FAN je napisao(la):
:icon_eek: Preko 190 kmh prosjecna mu je brzina bila.Ukratko da bi mogli priblizno svatiti u nasim mozgovima o kakvoj se voznji radi trebamo razumjeti cinjenicu da vjerovatno veci dio auta sa foruma nebi mogao doci za 20 min do Sarajeva i da je iz Konjica sve pravac bez ijedne krivine,znaci autoputem :icon_biggrin:

110-120 prosjecna, cca 45 km je Sarajevo-Konjic

a ima dosta auta ili bolje da kazem vozaca koji ovo mogu vrlo brzo odvoziti, recimo nekih 10min sporije, al da im neko zatvori cestu, odnosno ne da zatvori nego da nema auta u njihovom smjeru, jer ne mozes preticati ni blizu svuda kao sa motorom
 
Član
JD. je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
:icon_eek: Preko 190 kmh prosjecna mu je brzina bila.Ukratko da bi mogli priblizno svatiti u nasim mozgovima o kakvoj se voznji radi trebamo razumjeti cinjenicu da vjerovatno veci dio auta sa foruma nebi mogao doci za 20 min do Sarajeva i da je iz Konjica sve pravac bez ijedne krivine,znaci autoputem :icon_biggrin:

110-120 prosjecna, cca 45 km je Sarajevo-Konjic

a ima dosta auta ili bolje da kazem vozaca koji ovo mogu vrlo brzo odvoziti, recimo nekih 10min sporije, al da im neko zatvori cestu, odnosno ne da zatvori nego da nema auta u njihovom smjeru, jer ne mozes preticati ni blizu svuda kao sa motorom
via michelin kaze 64km i na meni poznatijim udaljenostima je potpuno tocan
http://www.viamichelin.com/web/Itineraires?strStartLocid=31NDNhZDcxMGNORE11TmpVMU9EYz1jTVRjdU9UVTBOamc9&strDestLocid=31NDIxZzMxMGNORE11T0RVNU1UWT1jTVRndU5ETXpPRGs9&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=08%2F11%2F2012&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=1.6&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6

a 10 minuta je svijetlosnu godinu sporije druze,10 minuta znaci voziti daleko manjom prosjecnom brzinom i gotovo normalno,naravno sa motorom je lakse preticati .
 
Član
kazete 65 km za 20 minuta
to jest velika brzina,i treba i znat i smjet,pogotovo na ovakvom putu i ladnom vremenu

al pogledajte pocetak videa on vozi prve dvije mitute 45-50kmh
tek ga onda pocne gonit do 150-160kmh
do kraja videa ga par puta pretjera 240km,pa ga opet na radaru uspori na 55kmh
i ja neznm kako moze bit 190kmh prosjek

a menei je na google mapsu reko da je 43km od konjica do sarajva

al nije ni bitno kolko je km,koja je prosjecna brzina,bitno je da je momak dobro proso,i viidim neko je napiso da nikog drugog nije ugrozio osim sebe,a sta mislite da je sa 190-200km puko od pozadi u neko auto,otkino bi pola auta,i pogino bi on i 99% bi ubio i te u autu
 
Član
boleM je napisao(la):
kazete 65 km za 20 minuta
to jest velika brzina,i treba i znat i smjet,pogotovo na ovakvom putu i ladnom vremenu

al pogledajte pocetak videa on vozi prve dvije mitute 45-50kmh
tek ga onda pocne gonit do 150-160kmh
do kraja videa ga par puta pretjera 240km,pa ga opet na radaru uspori na 55kmh
i ja neznm kako moze bit 190kmh prosjek

a menei je na google mapsu reko da je 43km od konjica do sarajva

al nije ni bitno kolko je km,koja je prosjecna brzina,bitno je da je momak dobro proso,i viidim neko je napiso da nikog drugog nije ugrozio osim sebe,a sta mislite da je sa 190-200km puko od pozadi u neko auto,otkino bi pola auta,i pogino bi on i 99% bi ubio i te u autu

Slagao ti je Google.
 
Član
Slagao ti je Google.

[/quote]

neznam,eo sad sam opet iso 42,3 km predvidjeno vrijeme 32min

al opet njemu svaka cas,nije bitno vrijeme,bitna je voznja
;)
 
Član
boleM je napisao(la):
viidim neko je napiso da nikog drugog nije ugrozio osim sebe,a sta mislite da je sa 190-200km puko od pozadi u neko auto,otkino bi pola auta,i pogino bi on i 99% bi ubio i te u autu

Ja sam napisao.
Koliko vidim, nikog nije udario, ubio, otkin'o pola auta, čovjek zna da vozi.

A ovo što sam boldao, da je babi k.... bila bi djed, al' nije.;)
 

JD.

Član
GTI FAN je napisao(la):
via michelin kaze 64km i na meni poznatijim udaljenostima je potpuno tocan
http://www.viamichelin.com/web/Itineraires?strStartLocid=31NDNhZDcxMGNORE11TmpVMU9EYz1jTVRjdU9UVTBOamc9&strDestLocid=31NDIxZzMxMGNORE11T0RVNU1UWT1jTVRndU5ETXpPRGs9&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=08%2F11%2F2012&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=1.6&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6

a 10 minuta je svijetlosnu godinu sporije druze,10 minuta znaci voziti daleko manjom prosjecnom brzinom i gotovo normalno,naravno sa motorom je lakse preticati .

pogledaj druze odakle ti viamichelin racuna "Sarajevo" skroz na drugom kraj grada... a lik je vozio do Ilidze samo... i plus onda nije 20 minuta nego 21 minuta i kusur...

bas su tacni nemaju ni detaljnu mapu BiH, a sigurno racunaju stari put kroz Pazaric i bez "autoputa" od mostarskog raskrsca do ilidze i slicno... uglavnom eto 50km plafon


prosjecnom vozacu treba sat do Konjica ( dva do Mostara itd ) autom pa eto skontaj, da neko to preleti za pola sata nije toliko sporije od ovog, a opet kazem moze i manje ali da ne mora kociti i voziti iza nekog svakih 100m kako je inace...



BMW 316i 90god je napisao(la):
Do one pumpe ima oko 65 km, dole do ulaza u hadjice je nekih 45 km ;)


e jbg sad i ti hahah do Bascarsije 64km... nije pumpa kod Vijecnice :D
 
Top