NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

Član
A zar nitko nije skontao Limpijevu bivsu Fabiju u ulazu u Sarajevo ? Niste ?!? Pa evo vam Screenshot :lol:

Ako mi ne vjerujete, pogledajte sami video na 19:43 +/-5sec ;)



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Death_beat je napisao(la):
poneke komentare kad procitam pomislim da sam na forumu bhtetkice.com...

covjek je kralj, odlican vozac, hrabar, lud...svi bi mi ovdje ovako, da imamo njegovo znanje i njegova muda ;)

Ok hrabri...svi smo skontali da lik ima muda.......al ovakve u bolnicama zovu "Potencijalni donatori organa".;)
 
Administrator
tibor987 je napisao(la):
A zar nitko nije skontao Limpijevu bivsu Fabiju u ulazu u Sarajevo ? Niste ?!? Pa evo vam Screenshot :lol:

Ako mi ne vjerujete, pogledajte sami video na 19:43 +/-5sec ;)

ne vide ljudi te troklipase:D:D:lol::lol:

al' pazi, limpijeva fabija pretice motor koji ide 160, sa desne strane :lol::lol:
 
za voznju skidam kapu,, o riziku necemo pricati, manje ovaj momak
ugrozava saobracaj od trecine vozaca,, da smo jasni,, ja u 5 dana
5 puta bjezim od kamikaza koje se ne znaju prestojiti, ukljuciti, orjentisati
u svojoj traci i da ne nabrajam.
 
Član
Tibore kingu ;) .Pokusao je pratiti Limpija do rajvosa ali nije islo,ugledao ga je tek na ulazu u grad :lol:

Death_beat je napisao(la):
covjek je kralj, odlican vozac, hrabar, lud...svi bi mi ovdje ovako, da imamo njegovo znanje i njegova muda ;)
i njegov motor :icon_biggrin:



Harli_team je napisao(la):
Koliko je inače diga ova dionica koju je odvezao??
60 i kusur km.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Tibore kingu ;) .Pokusao je pratiti Limpija do rajvosa ali nije islo,ugledao ga je tek na ulazu u grad :lol:

Death_beat je napisao(la):
covjek je kralj, odlican vozac, hrabar, lud...svi bi mi ovdje ovako, da imamo njegovo znanje i njegova muda ;)
i njegov motor :icon_biggrin:





joj tibka kralja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ma krenuo frajer sa starom fabijolom za aprilom, malo se preforsirao i hop na krov...

6pxxq76f0iqh4rbl5ehr.jpg


:icon_sad:
 
Član
Taman mu je svuko gorivo do Sarajeva i odmah bjezi na benzinsku:icon_biggrin: Covjek vozi znaci jebiga,svaka mu dala vode iz bokala:D Samo polos zvuk ima ova aprilia :D
 

MTR

Član
e vala na ovoj dionici vako' ga izjebat svaka mu cast , treba imat muda jos asfalt hladan uhhh ;)
 
Član
sreca sto je ziv ostao.. da mu je kakva getaca izletila, skupljali bi ga po cesti.. ali sve u svemu, perfektna voznja
 
Legend
Previse rizika, pogledajte samo na 3:55 kako ulazi u tudju traku a nije mogao vidjeti sta se desava..
Drago mi je da nikad nisam naletio na ovakvog kretena iz suprotnog pravca.. da odes u tvorzu zbog levata
 
Top