NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

Član
Svaka mu cast, skidam mu kapu, i zavidim mu na ovome, ali mislim da ovo nije uredu raditi na javnom putu, ne zbog sebe, nego drugih nego zbog sebe, izbacit ce mu se neko, ne namjerno, jer ti nemožeš primjetiti motor koji ide iza tebe 190, jedino ako cijelo vrijeme gledaš na retrovizor, Mislim da nije uredu, ovo je za staze, al je čovjek odvozio, svaka mu dala
 
Član
elmir je napisao(la):
ima frajer velika muda ali nema mozga ni gram .. nek zahvali bogu pa je ziv i zdrav..

problem je sto takav bez mozga ugrozava nekoga drugog na putu sto i jeste probelm a on ako sam sebe izaziva sta cu mu ja kada je kratkog misljenja,
 
Član
ocigledno pojedinci nisu nikad vozili sportski motor pa i neznaju o cemu se radi..covjek ima stroj,masinu...i zna da vozi.........taj motor ima blizu 200ks na ispod 200kg tezine i sta tu da se prica.....to da vozis polako jednostavno neide i nije nikad ni islo...onaj ko ce da vozi polako neka kupi sebi kakvog kruzera i nek se voza....
 
Član
ocigledno pojedinci nisu nikad vozili sportski motor pa i neznaju o cemu se radi..covjek ima stroj,masinu...i zna da vozi.........taj motor ima blizu 200ks na ispod 200kg tezine i sta tu da se prica.....to da vozis polako jednostavno neide i nije nikad ni islo...onaj ko ce da vozi polako neka kupi sebi kakvog kruzera i nek se voza....
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Svaka mu cast, skidam mu kapu, i zavidim mu na ovome, ali mislim da ovo nije uredu raditi na javnom putu, ne zbog sebe, nego drugih nego zbog sebe, izbacit ce mu se neko, ne namjerno, jer ti nemožeš primjetiti motor koji ide iza tebe 190, jedino ako cijelo vrijeme gledaš na retrovizor, Mislim da nije uredu, ovo je za staze, al je čovjek odvozio, svaka mu dala

al ha i ti smlati :D :lol:

vidi se da lik zna voziti. al nikad se ne zna kad neko moze ne pogledati u retrovizor i sasvim slucajno krenut malo da sasjece krivinu. nek' mu je bog na pomoci ;)
 
Član
damko je napisao(la):
ocigledno pojedinci nisu nikad vozili sportski motor pa i neznaju o cemu se radi..covjek ima stroj,masinu...i zna da vozi.........taj motor ima blizu 200ks na ispod 200kg tezine i sta tu da se prica.....to da vozis polako jednostavno neide i nije nikad ni islo...onaj ko ce da vozi polako neka kupi sebi kakvog kruzera i nek se voza....

svaka cast :cool: pa nije covjek kupio motor da ga vozi po ogranicenju sta vam je ljudi ....... hajde bilo ko da sjedne da ne stisne :123:
 
Član
ma samo nek dere da nbe bude da smo mi sa bimmerima najgori :D

nemam ja nista protiv sto oni ovako voze jedino me smeta kad kazu ''obratite paznju na nas'' bog te vidio ko ce te primijetiti u retrovizoru samo da mi je znati.....nema od toga nista...
 
Legend
Ali aprilia ima dramatican zvuk, definitivno sa dukatijem vrh vrhova :cool: Ali motorista dobro vozi, vidi se da ima iskustva, ali ima i muda na izvolite... Kad sam vidio kako predje kombi iz suprotnog smjera sa lijeve strane sasr'o sam se, sve u svemu svaka cast;)
 
Član
damko je napisao(la):
ocigledno pojedinci nisu nikad vozili sportski motor pa i neznaju o cemu se radi..covjek ima stroj,masinu...i zna da vozi.........taj motor ima blizu 200ks na ispod 200kg tezine i sta tu da se prica.....to da vozis polako jednostavno neide i nije nikad ni islo...onaj ko ce da vozi polako neka kupi sebi kakvog kruzera i nek se voza....

vozio sam skutere od 11-te god, suzuki k8 bio u mojim rukama nekoliko dana obisao neke gradove bas se provozao i ocejfio i to sve s granicom,nigdje gasat gdje je glava u vreci, njemu svaka cast odvozio je vrhunski i sto neko rece dionicu je napamet naucio ali uvijek ima nekih idiota koji ce ti presjec put i na kraju ces ti ispast 100% kriv samo zbog brzine, i to pitanje je hoces li prezivjeti a i kako ce i taj sto je presjekao proci.. :icon_exclaim:
 

wkd

Član
sta vam je ba ljudi, jeste li coravi ili jednostavno ne kontate... Pa nigdje nije isao do blokade osim na autoputu i veoma sigurno je odvozio sve.Ja stvarno nigdje nisam primjetio da je nekoga ugrozio... Da je Bogdom vise ovakvih (dobrih) vozaca, sigurno bi i udesa manje bilo, bar sto se motociklista tice..
 
Član
wkd je napisao(la):
sta vam je ba ljudi, jeste li coravi ili jednostavno ne kontate... Pa nigdje nije isao do blokade osim na autoputu i veoma sigurno je odvozio sve.Ja stvarno nigdje nisam primjetio da je nekoga ugrozio... Da je Bogdom vise ovakvih (dobrih) vozaca, sigurno bi i udesa manje bilo, bar sto se motociklista tice..

nisam nikad vozio motor, ali se donekle slazem sa ovim. nigdje nisam primjetio da je lik uletio u neke makazice, da je bilo gusto i sl. osim sto mu se vrlo lahko moglo desiti da pri ovoj brzini u krivini, zbog "kvaliteta" asfalta zadnji kraj proklize, desi se na profi stazi, kamo li na ovim nasim makadamima. puno su gori oni sto u sorcu i potkosulji pocnu voziti ovako. i da bude jasno, ne podrzavam ovo, ali mislim da je manja opasnost ovaj lik, nego neki kabadahija na 4 tocka ;)
 
Par stvari me interesovalo da vidim i svaka mu čast, naklon"majstore"...

Prvo u blokadu je usao na par mjesta
drugo htio sam vidjet prolazak kroz Bradinu i dolazak pred Tunel na vrhu
trece izlazak iz tunela 250 km/h
četvrto Binježevo i radar me posebno interesovao i
peto ulazak ono malo "autoputa" momački

extra vožnja s obzirom kakvi su uslovi na cesti i da je više ovakvih vozača......
 
Top