NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

Član
evo ekipe od mog jarana... momci iz Sarajeva ih mozda znaju.. :) takodjer Konjic - SA

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/fRDkQQzP1KA?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
jbm ako neko ne zalijepi link ne mogu gledat klipove to sto je golftz postavio je vrjerovatno ono srafanje nesto tako :D
 
Član
Iskusan i poznaje dobro cestu, cudi me nema policijske patrole nigdje :D a cekao sam da vidim sta ce bit u Binjezevu kod kamere a on uspori ;)
 
Član
Evo kanal obrisan sa yt sta ce mu policija,procuje se ko je , al kad nemaju nikakvih dokaza ko je mogu samo pricu prosipati, nigdje na snimku se ne vide tablice il nesto sto bi im koristilo za utvrdjivanje identiteta

Al lik ga vozi drama :D:cool:
 
Član
Svaka mu cast :cool: Ja sam s drugom iz Sarajeva do Mostara stigao za 1h i 25min s polom 1.4 benzin 75 KS,na celavim gumama maksimalno :D
 
Član
joj bio sam na predstavljanju ovog motora malo je reci da je zvijer 24 000 KM cini mi se da je bio :icon_cry:
 
Član
Nije video uklonjen sa yt, evo ja sad pogledao.
Fino ga je odvozio, cak bi rekao dosta sigurno, s obzirom kolika je brzina upitanju.
Dobro vozi, al nek se cuva zbog drugih, nisu svi uvijek skoncentrisani 100% na voznju kad voze...

A ovaj motor je bio najbolji motor na trzistu kada je tek predstavljen, prije koju godinu.
Bas sam gledao usporedni test svih motora te klase, na iste gume ih stavili, ovaj je bio ubjedljivo najbrzi.
 
Top