Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Što je najgore neko ce od onih balavaca sa onim raspalinama od auta napraviti neki belaj udes ili nedaj boze nesto jos gore pa ni mi necemo imati pristup pisti .
 
dobro si prosli put reko gledam kad će me nečije felga u glavu pogodit nije ni pista sto je nekad bila nazalost :icon_sad:
 
Član
Najgore nasred piste auta parkirana svak ostavlja kako hoce, mjestani nemogu normalno prolazit od njih, a da nepricam o ispravnosti pojedinih auta :D
 
Član
Najvise me nervoralo dok su palili onda gume isli su do krajnjih granica vrte one kante medju tudjim autima i sl. pojedinci su sklanjali svoja auta od njih, stvarno zadnji klosari su uspjeli sklepat pare da kupe raspale BMW-e i dodju dole rasturat gume i pravit bespotrebni belaj i umalo stetu na drugim vozilima. Tuga je sta se sve pocelo dole skupljat
 
BoosT666 je napisao(la):
tutwagen je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
tutwagen je napisao(la):
naišo sam danas dole ali nisam se zadrzavo,vidio sam par dobrih keceva odlicno izgledaju,nisam vidio tog bmw i audija,steta sto sam otisoo valjalo bi se bocnuti sa njima,a u taj bmw jw 530 cipovan na 265ks nije 535

Sreli smo se na lezecem sa sandrovim roccom...Steta sto si otiso imo bi se skim gonjat dole :D

sjecam se,kad sam ja bio dole nije bilo nikoga s kim bi se mogao probati,a da sam znao da ce doc alen i vlado osto bi ih pricekat da se oprobam jedino bi s bmw bilo zanimljivo a onaj audi bi bio ubijen skros lose ide cuo sam
E jbg kolega...Audi je los da bog sacuva ramljak ga sa kecom naganjo skoro do kraja piste...Dok je bmw bio zestok :) Ajd bit ce jos eventa sad pa ce mo ti gledat konkurenciju dovuc :D

znam da je audi los a znam i sta bmw radi,mi se interna ekipa dogovorimo međusobno odemo jedan dan i rjesimo "jednadžbu":icon_smile: tako je najbolje jer nedeljom bude dosta onih sto smetaju i riskantno je pistom ici 200+kmh a da ti neko izleti kao sto imaju obicaj,evo jedan film kako to izgleda

http://www.youtube.com/watch?v=u_9r9A7d_SM

http://www.youtube.com/user/BeljoG60#p/u/5/XT8q3QxvKZ0
 
Član
Ja i Boost smo prisustovali tako jednom ˝tajnom˝ trkanju bjesne vozilice na pisti bile tada, bio Beljin G60, Audi A4 quattro navodno 280 KS i Vw Phaeton v12 :D Beljo im je zacepio gubice na kulturan nacin :D :cool:
 
sandy_mo je napisao(la):
Ja i Boost smo prisustovali tako jednom ˝tajnom˝ trkanju bjesne vozilice na pisti bile tada, bio Beljin G60, Audi A4 quattro navodno 280 KS i Vw Phaeton v12 :D Beljo im je zacepio gubice na kulturan nacin :D :cool:

jedna mala ispravka,audi je cca 265ks a phaeton je v10tdi 313ks,ima snimka na kojoj se vidi koliko ostavlja audija,onoliko je brzi audi od phaetona pa zamislite koja je razlika između golfa i phaetona,

a sto se tice golfa jedan od rijetkih na podrucju bivse YU da ne kazem najbolji sto se tice svega,klasican german style bez puno mudrovanja i puno jaca je auta posramio
 
Član
Ima i jedna snimka sto sam ja snimao moguce da je to ta, ugl. svi su ostali bez teksta, Beljo je pokazao svoje :cool:
 
Član
Tutwagen po meni covjek koi kaze da beljin golf ne ide..nek se sam sebi pos**re usta...Taj je golf slozen brutalno sam snimak ak se nevaram kak na autoputu golfa mk5 GTI prodje ono je zalosno a belji i dalje skidam kapu za motor i izgled auta :) A nije ni tvoj golf za bacit imas zvuk :icon_twisted: ...Mozemo se i mi sa vama dog pojedinci pa tak nekad se ono tajno okupit mal ispricat bez divljaka da gledam dje ce me guma od bmw-a koi spere nema preko glave svezat ko prosli put krijem se iza auta da ne dobijem po labrnji :) ;)
 
Član
Beljina mashina ide, to nema govora imao sam prilike gledat zadnji branik na autoputu kako odmice... Usporedba Beljinog G60 sa manjom remenicom protiv golfa 5 GTI je suludo, jer i da je GTI mapiran na stage 1 konjske snage motora su tu negdje, ali ako pogledamo kilaze auta koje ti motori moraju vuci, pobjednik je ocigledan... ;) A i nije to nista cudno, kad pogledas koliko je Beljo ulozio u motor na reparaciju i motora i G laddera, jer iskreno malo tko bi to mogao odraditi... Motori sa G ladderom nikad nisu ni bili peri-deri, a jos i 20+ godina je na ramenima, stime respect veliki ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Beljina mashina ide, to nema govora imao sam prilike gledat zadnji branik na autoputu kako odmice... Usporedba Beljinog G60 sa manjom remenicom protiv golfa 5 GTI je suludo, jer i da je GTI mapiran na stage 1 konjske snage motora su tu negdje, ali ako pogledamo kilaze auta koje ti motori moraju vuci, pobjednik je ocigledan... ;) A i nije to nista cudno, kad pogledas koliko je Beljo ulozio u motor na reparaciju i motora i G laddera, jer iskreno malo tko bi to mogao odraditi... Motori sa G ladderom nikad nisu ni bili peri-deri, a jos i 20+ godina je na ramenima, stime respect veliki ;)

snimka sa gti5 je od prije 4 god i ondje auto je bio gotovo stock,ljetos se trkao sa audijem S3 (265ks) na auto putu i ubijo ga je pogotovo na brzinama 220-260kmh,ako mozete zamisliti golfa da toliko ide,poslje su nas iskljucili sa autoputa,nije nikad rađena reparatura ladera jer je uredno odrzavan i postupano je s njim kako treba,ali jes siren na RS2 tj vise zraka uzima i ispuhuje,a sto se tice mog auta golf 5 gti nema apsolutno nikakve sanse,imao sam priliku trkat se s njim ali nema nikakve sanse,a i sa R32 mk4 i u startu mi ode ali poslje 160 ga prolazim kao da gumu mjenja
 
Top