Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
VR6Boki je napisao(la):
Ko je bio najbrzi? I sta rade ovim jadnim kockicama, krme ih ubolo :icon_eek:

Mislim da je najbrzi bio bmw e60(mislim da je 535d), brz je bio i audi s8, sivi kec. A od kockica frcaju komadi guma svukud valjalo se sakrivat po pisti :D

Kad sve saberes bilo je negdje oko 30-40auta jedni odlazili drugi dolazili, sve u svemu lijepo druzenje bilo ;)
 
tek sada vidim sta sam propustio ali nadam se da ce biti prilike jer nisam na veijeme vidio nisam se stigao organizirati da dodjem ali izgleda da je bilo drama ;) ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Ko je bio najbrzi? I sta rade ovim jadnim kockicama, krme ih ubolo :icon_eek:

Mislim da je najbrzi bio bmw e60(mislim da je 535d), brz je bio i audi s8, sivi kec. A od kockica frcaju komadi guma svukud valjalo se sakrivat po pisti :D

Kad sve saberes bilo je negdje oko 30-40auta jedni odlazili drugi dolazili, sve u svemu lijepo druzenje bilo ;)

3.0 d je onaj bijeli :cool:
 
Član
Hahhaha, morat cemo db kategoriju na meetovima napravit :cool:

I ja stanem sa svakim ko me pita a nijednu ne dobijem nemam ni ja vele KS al se zajebavam sta me briga doso sam da se izgustam i odo kuci spavat :p
 
BHT Ovisnik
čađo je luuud:D niz pistu sam ofulio drugu brzinu,al svejedno me uzeo,a i ne uzeo drzi se s kockama i bijelom e60 skoro,manito cudo:cool:
 
naišo sam danas dole ali nisam se zadrzavo,vidio sam par dobrih keceva odlicno izgledaju,nisam vidio tog bmw i audija,steta sto sam otisoo valjalo bi se bocnuti sa njima,a u taj bmw jw 530 cipovan na 265ks nije 535
 
Top